Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj, ha nem volt szó a szájba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem volt szó a szájba élvezés friss kapcsolatnál? Ti milyen sűrűn csináljátok?

Figyelt kérdés
Nem próbáltam még, nem tudom milyen érzés, de gondolom előbb-utóbb felhozza majd a barátom. Nálatok mennyire gyakori?
2017. febr. 9. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nálunk szinte mindennapos volt amíg nem szedtem fogamzásgátlót, azóta inkább a puncimba megy el, de még így is gyakori h szájba
2017. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Mi 4 hónapja vagyunk egyutt, különösebben nálunk sem jött szóba, én egyszer mikor kenyeztettem, akkor mondtam neki, hogy szóljon, ha érzi h elmenne, ne a szamba élvezzen.
2017. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ez nálam "tabu" téma :D elég sok mindenre nyitott vagyok, de erről sose volt szó és nem tudom hogy álljak hozzá. Miért nem szeretnéd utolsó a szádba? :)
2017. febr. 9. 20:25
 4/12 anonim ***** válasza:

Dehogy baj. Ha felhozza a barátod, megbeszélitek a dolgot. Egyébként nem minden pasinál elvárás ez.

Én szeretem lenyelni, első orál alkalmával is lenyeltem. De akartam. Majd ha te is akarod megteszed. :)

22N

2017. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmi sem kötelező.Nem mindenki szereti,ne aggódj. :) Mondjuk én bírom,de nem jelent semmit,nem ezen fog múlni,hogy bejössz-e a pasinak.
2017. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi nektek :) igazából nem tudom bejön-e vagy sem, mert nem próbáltam, de felhozni se hoztam fel :D
2017. febr. 9. 20:37
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Nalunk minden oral alkalmaval ez van (kiveve, ha rendes szexkent fejezodik be, persze), egyszeruen praktikus okokbol: sokkal egyszerubb megtanulni a megfelelo helyre engedni ugyhogy ne erezd az izet (meg nem utolsosorban isteni erzes erezni a luktetest), majd nyelni egyet, mint "kifolyatni" meg utana torolkozni meg rohangalni a furdobe kopkodni (amivel csak jol bebiztositod hogy mindenhol erezd az izet a szadban). Semmi extra egyebkent, nem kell tulgondolni.
2017. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Totál tuskó az a pasi aki erőlteti ha te húzódozol. Nem madártej ízű ám a sperma.
2017. febr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem erőltette, nem is beszéltünk erről :) csak én érzem úgy hogy kellene? :O
2017. febr. 10. 12:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm kérte, hogy élvezzek a szájába, mert akkor éppen nem lehetett a punciba ereszteni. Nagyon jó volt, ő is élvezte. Egy ideig rendszeresen ez volt a menetrend. Előző barátnőm még bevenni sem akarta, azzal semmit nem ért a szex.
2017. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!