Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fellángolást hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fellángolást hogyan lehet minél hamarabb megszüntetni? ÉS mennyi idő kb, ha nem látod/nem találkoztok?

Figyelt kérdés

Csak mert elegem van már ebből a helyzetből, hónapok óta tart, pedig nem is találkozunk, nem látjuk egymást. DE még csak beszélni is alig beszélünk, akkor is csak neten. És mindössze egyszer (!) találkoztuk (előtte már éreztem, hogy tetszik, szóval nem azóta, hanem még előbb indult el a dolog), szóval nem is látom..


Mégis azóta minden reggel első gondolataim között van, és nap közben is sokszor eszembe jut.

Ha meg meghallom véletlenül a hangját, akkor végem van, és hiába nem láttam/beszéltünk pár hete pl., akkor is előjön belőlem újra..

HA meg csak pár sort is beszélünk, szinte repdesek, annyira felvillanyoz.


Ő is szimpatizál velem, érdeklődő, kedves és figyelmes volt, amikor találkoztunk, bár nem tudom, hogy ez nála megmaradt a csak haverság szintjén, de a körülményeket tekintve mindegy is.

Haverságnál több nem lehet, -kapcsolatban van.


Ilyet meg kamasz korban éreztem utoljára, úgy 10éve nagyjából.És persze most is rosszkor jött.


Szóval tippek, hogy lehetne ezt megszüntetni(azon kívül, hogy amúgy sem tartom vele a kapcsolatot, csak nagyon minimálisan, és nem is látom)?



2017. máj. 28. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért jött rosszkor?Kapcsolatban vagy és nem szeretnél kilépni?


Nem vagy könnyű helyzetben, ezt racionálisan nem lehet kezelni, nem tudod magadban elnyomni azt az érzést amit érzel.

2017. máj. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Honnan ismered és mennyire?

A leírásból nekem nem az jön le, hogy ismered minden mozzanatát. A fellángolás egy túldimenzionált dolog szerintem. Van egy alak, akiről tudunk ezt azt, ami nagyon szimpatikus, a többi tulajdonsággal pedig képzeletben felöltöztetjük. A valóságban persze kiderülne, hogy ezt egy kicsit túltoltuk, ezért a lángolás alábbhagy, de ilyen szituban csak egyre és egyre erősebb lesz.


Egész egyszerűen fel kell tenned magadnak a kérdést, hogy tényleg ennyire tökéletes lenne nekem, hogy ezt érezzem, vagy túlgondolom? Meg kell magyaráznod magadnak, ténylegesen, hogy ennek nincs értelme! Ha nem csak az eszeddel tudod, hanem a szívedig is eljut a felismerés, akkor könnyebb lesz idővel. Hessegetni kell a vele kapcsolatos gondolatokat és 100%-ban ki kell zárnod őt az életedből. Nincs "kicsi beszélgetés" sem!

Ezen módszerekkel szerintem idővel elérhető, hogy csillapodjon az érzés és tovább tudj lépni!

2017. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok...Bár annyi különbséggel, hogy mi 10 éve együtt voltunk, igaz ha jól emlékszem max 2 hónapig...Tehát az inkább fellángolás volt, hisz kamasz voltam...DE a mai napig ugyan így vagyok mint te...Nagy ritkán beszélünk, akkor is facen...de mégis ilyenkor úgy érzem magam mint az a kamasz, aki akkor voltam...Hogy hogyan lehet elnyomni?! Nem tudom...Voltak időszakok (évek) amikor ez úgy elmúlt, de valahogy mindig visszajön...
2017. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megszűnik, ha felfogod, hogy idealizálod. Mivel, a leírtakból egyértelmű, hogy te ezt az embert nem igazán ismered, csak valami álomképért vagy oda.
2017. máj. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igen, kapcsolat miatt..

Amúgy ugyanezeket mantrázom magamnak már egy ideje... De hát hiába. :D


Nem hiszem tökéletesnek. ( Olyan nincs :) )

De tény, hogy annyira jól nem ismerem, csak tudok róla pár dolgot, ami alapján idő közben megkedveltem/megtetszett és azóta befészkelte magát a fejembe. Ezért is neveztem magam is fellángolásnak a dolgot.


Próbálom magam ezzel meggyőzni, amit írtatok, hogy valószínűleg túlidealizálom, nem tudom, valójában a hétköznapokon milyen.


Valószínűleg nem segített az egész dolgon mondjuk az sem, hogy ő is eléggé érdeklődött felőlem/szimpatizált velem, és volt olyan benyomásom, hogy én is tetszhetek neki. (Persze ezt nem tudom, csak megérzés, lehet csak szimplán barátságos)


Egyébként a találkozásunk előtt is úgy voltam vele, hogy na végre - legalább most remélem kiderül, hogy egy pö*cs, vagy hogy teljesen más, mint én gondolom, vagy valami,.. de hát nem így lett.

2017. máj. 28. 19:06
 6/7 A kérdező kommentje:

Ok. Mára realizálódott a napokban: kb februárban kezdődött, mostanra érzem magam kijjebb ebből az érzelmi ramatyból... Nagyon intenzíven éltem meg.


Tanulság: azért húzódott eddig, mert nem találkoztunk szinte semmit, nem tudtam meg róla, milyen, valóban ideziláltam, mivel nem ismertem annyira.. -Illetve más kép jött le az első találkozásnál.


Most láttam az apró jeleket, viselkedési jegyeket, amikből a jövőt tekintve valószínűleg nem annyira ideális társ lenne, mint elsőre előadta/gondoltam. ( Magyarul nem veszítek vele annyit, mint gondoltam)


Viszont ezt tudom, hogy ettől függetlenül valóban lehetne szerelem, - HA ENGEDNÉM-(!), de hálistennek reálisan fel tudtam mérni a dolgokat, és az idegesítő tulajdonságaira összpontosítva lecsökkentettem a dolgot.

Biztos van még értelmes férfi, akiben megvannak azok a tulajdonságok, amikbe "beleestem", és talán -ha nem is tökéletes- de a fontos értékekben is egy hullámhosszon vagyunk egy kapcsolatban.


U.I Ez borzalmasan nehéz volt így, hogy nem is láttam hónapokig, és nem tudtam megismerni kicsit jobban. (Valójában én is gondoltam, hogy illúzió lehet, ezért szerettem is volna ha találkozunk. ÉS igazam volt, mert sokkal hamarabb leapadt volna bennem ez a dolog. Mindegy.


Hátha valakinek tanulság a visszajelzésem. :D

2017. júl. 5. 22:01
 7/7 A kérdező kommentje:
És nem azt mondom, hogy ha meglátnám nem érdekelne semennyire, mert picit ez a vonzalom bennem marad valamennyire szerintem, csak már kevésbé, és most már sokkal-sokkal könnyebb így. :)
2017. júl. 5. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!