Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled se nélküled kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled se nélküled kapcsolat, hogy lehet megoldani egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, de folyamatos veszekedésekkel öljük egymást, amik kb. heti rendszerességűek. Soha senki nem tudott eddig úgy felidegesíteni mint ő, pedig elég nyugodt természet vagyok, emiatt már sokszor mondtam, hogy szakítsunk hagyjuk egymást, de a legtöbb amit eddig bírtunk az két hét volt. Ilyenkor elkezd hiányozni és általában ő kezdeményezi a békülést, belegyezem mert addigra megnyugszom, és elhatározom, hogy megjavítjuk a dolgokat. Az a probléma, hogy sok mindenben nagyon gyerekes, bántó poénjai vannak, igénytelen, és sokszor szerintem ugy viselkedik mint aki nem teljesen ép. Tehát a veszekedések többsége azért van, mert valamivel nagyon kiidegel. Mikor valakinek ezt elmesélem mindig az az első kérdés, hogy nem azért vagyok-e vele mert nem akarok egyedül lenni. De ugy érzem, hogy ez nem igaz, mivel tisztában vagyok a jó tulajdonságaival is és azokért nagyon szeretem. Persze az is benne van, hogy 24 évesen már szeretnék tartósabb kapcsolatot, és a hibái ellenére sokmindenben jobb, mint az előző barátaim, nem kételkedem, hogy szeret-e, a szex nagyon jó, mégis egyfolytában kiakaszt és összeveszünk. Mint egy ördögi kör, amivel nem tudom mit csináljak és már teljesen felőröl... Tudom, hogy igazából hagynom kéne, mivel egy jövőt nem lehet ilyen kapcsolatra építeni, de megválni se tudok tőle, segítsetek mit csinálnátok ilyen helyzetben?

24/L



2017. máj. 28. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mert én is ugyanebben vagyok :)
2017. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudjatok meg oldani a problemat akkor szakits.

En is hasonloban voltam. Csak nem ilyen durva volt. 3ev 4honapig tartott.

Kozben szakitottunk kulon voltunk 2-3honapot ezalatt volt baratja (tagadja de o miatta hagyott el akkor)

Most is kulon vagyunk a vita miatt(annyo kulombbseggel hogy megint azzal a csavoval van akiert mar egyszer elhagyott).

Nagyon kemenyen tud fajni nekem,o leszarja mar mivel baratja van.

En mai napig szeretem sajnos es most is o jar a fejembem mikozben irok.

Neki meg mar baratja van...nem mondom hogy a kerdezo meg az egyes is igy fogtok jarni,de megvan ra az esely.

Meg erte? Nekem nem!

Nektek meg eri?

2017. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát ez kicsit más helyzetnek tűnik így ismeretlenül, olyan mintha a problémák elől máshoz menekült volna, de a biztostól sem tud igazán elszakadni (tőled) csak ez meg nem korrekt veled szemben. Nálunk nem került képbe harmadik meg igazából nem is tennék vele ilyet a problémák ellenére sem
2017. máj. 28. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:

sehogy,.,,,

látjátok erre van igény..senkinek nem kell már az érzelem meg stb.

vagy vannak a nők egy bunkó sráccal, és járnak ide sírni, vagy tartanak egy szekapcsolatot érzelmek nélkül (se veled se nélküled) mert kényelmes.

Aki emg normális srác, csessze meg, mert nem kell senkinek.

true story

2017. máj. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szegény szerencsétlen fiuk meg akik nem kellenek senkinek sirnak az összes kérdés alatt, mert már olyan elkeseredettek, hogy értelmezni sem tudnak egy szöveget...
2017. máj. 31. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!