Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha már a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már a kapcsolat eleje döcögős?

Figyelt kérdés

Kicsit olyan mintha minden összeesküdött volna ellenünk.

Pár hónapja vagyok elvált. Alakulnak köztünk a dolgok, a gyerekeim imádják, én a tesóját és az édesapját ismerem, és szerintem bírnak.


A problémák:

Négy műszakban dolgozik, emellett sok a kötelező túlóra és mellékállása is van.

70kmre lakik. A meló mellett ez szinte járhatatlan, havi kétszer tudunk találkozni.

Erre megoldás lenne a költözés, de a közeli városban, ahová költöznének, egyszerűen nincs normális kétszobás albérlet. (a testvérével él)

A találkozóink úgy jönnek össze, hogy láthatásra megy a fiához (kisbaba), és utána kerülővel bejön.

És ittvan mégegy bökkenő: az exe tudomást szerzett rólam, és minden oldalról támad. Voltak SMSek, éjjeli hívások, írogatás facebookon, a volt férjemnek is írt, ami a legdurvább, a védőnőmet is felhívta egy ismeretlen, azt állítva, hogy a szomszédom, és hallotta hogy verem a gyerekeimet. (szomszédasszonyom nincs is)

Végül miután megfenyegettem, hogy feljelentem, abbahagyta.

Az én oldalamon is van gáz. A kisebbik lányomnál enyhe autizmus gyanúja merült fel, fejlesztésre járunk, én suliba, emellett állatokat tartok, kertet gondozok, a nagy iskolába megy, a volt férjem meg képtelen a láthatást betartani.

Iszonyú nehéz így.


2017. máj. 24. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Hát ez úgy felejtős, ahogy van....
2017. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A költözés dolgot nem értem, ha már költözne, miért nem hozzátok?
2017. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azért két hónap, és négy igazi randi után eléggé meredek lenne.

Még nincs fél éve, hogy a volt férjem elköltözött. Ez sok lenne a lányaimnak.

A páromat 12éve ismerem.

2017. máj. 24. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Elég macerás ez így..én lépnék.
2017. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%

Tudod te már azt, hogy mit tegyél. Tedd is meg.

Egyrészt felejtős a sztori, másrészt nem szereted te őt "őrülten".

Csak úgy költői kérdésként: Mi a francnak neki 4 műszakos meló mellé mellékállás?! Vagy munkamániás, vagy pénzéhes, vagy csalfa, vagy ez így együtt. Egyik sem jó hosszútávon, és együtt pedig egyenesen katasztrofális jellemkombináció.

2017. máj. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj de felnőtt létedre használhatnád kicsit a buksidat.

Mit akarsz ha még csak most jöttetek össze?

Először látni kéne működik e köztetek nem?

Aztán mondjuk összeköltözni nem?

Hello, felnőtt emberek vagytok ha ehhez a gyakorisok válasza kell hogy megoldjátok.... Hát akkor nem való nektek kapcsolat.

2017. máj. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na egy resze megoldodni latszik! :D

Talaltak alberletet, a heten rendezkednek be. Uj melohelye van, ami harom muszakos, igy a hetvegek szabadok, raadasul annyit keres vele, mint eddig ket munkahellyel. (igy a mellekallas sztorno)

A volt ferjem betojt az "ujapu" gondolatatol, igy egyenlore igyekszik.

2017. jún. 29. 12:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Király!


Hajrá! ;)

2017. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!