Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hete alig eszem, alszom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete alig eszem, alszom a gyomorgörcstől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden rendben volt a kapcsolatunkban. Minden. Másfél éve vagyunk együtt.

Apróbb nézeteltérések voltak(hol nem?).

A lényeg, hogy egy hete egyik napról a másikra rámjött egy nagyon különös szorongás. Nem tudtam, miért. Akármit csináltam izgultam, a párommal se tudtam feloldódni, de azt éreztem, hogy vele kapcsolatban jött ez elő. Azóta nem tudok aludni és enni. Nem tudom megfogalmazni, mi az, de egy rossz érzés vele kapcsolatban.

Mielőtt írnátok, nem, nem kombinálok.

Régen ilyen volt az exemmel, ugyan ez, minden rendben volt, rámjött a SEMMIBŐL ez az érzés, és kiderült, hogy majdnem megcsalt.

Kb. olyan érzésem van.

Akármit csinálok, fetrengek az ágyban, egy falat nem megy le a torkomon. A párommal megbeszélni nem tudom, elintéz annyival, hogy ne foglalkozzak vele.


2017. máj. 29. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Hiszti
2017. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamit lehet érzel hogy nem stimmel valami és ez miatt képes vagy magadat tönkre tenni. Az első hogy megtanuld önmagad tisztelni és szeretni. Akármi is történik ez az első ami a legfontosabb...
2017. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess róla a pároddal! Értse meg, hogy valami munkálkodik benned, ami nyugtalanít, mert különben csak azt látja, hogy a feje tetejére is állhat, akkor sem tud jobb kedvre deríteni! Kicsit kutakodj magadban, van valami konkrét pillanat, élmény, ami kiváltotta ezt a szorongást?
2017. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem beszélget róla, ha nem a társad, aki meghallgat, aki felvidít, aki ápol ha qva szrul vagy, akkor nem ő az akire szükséged van....



Talán tudat alatt hiszed azt, hogy minden rendben, közben pedig nagyon nincs rendben semmi.


Pl. nem törődik veled, neked rosszule snek dolgok, stb. Mindegyik barátodnál azt hiszed h "minden tökéletes"? Szerinte ez önámítás, amivel magadnak ártasz, mégpedig rengeteget...


Nyíugodj meg egy kicsit. Csinálj valamit magad miatt, pl menj el vásárolni avgy futni avgy sétálni avgy barátnőkkel fodrászhoz, körmöshöz, vagy bulizni, stb stb stb.


Oldódj egy kicsit. Nem csak a pasidtól függ az életed. Tégy magad miatt is dolgokat. Tanulj nyelvet, stb.

2017. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pánikroham.


Ha nem javul, vagy ismétlődés esetén keress fel egy pszichológust.

2017. máj. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Na ez a történet olyan, ami velem történik most. Barátnőm ugyanez, de eddig minden rendbe volt. Egy hónapja meg ugyanezek jöttek elő nála, párkapcsolati dolgokról nem lehet vele beszélni, mert felzaklatja, az anyja közölte, hogy éppen ezért ne zaklassam. Tudni kell, hogy ő depressziós volt és most meg pszichiátriára is került, kórházban van.

Persze összevesztünk és vége lett, de most meg én nem vagyok nyugodt, mert tudom, hogy valami nem stimmel. Soha meg nem fordult a fejemben, hogy elhagyjam, megcsaljam, vagy bántsam akármivel is.

Kezeltetni kell, és talán pchichiáter, pszichológus tud segíteni ezt feldolgozni, megérteni.

2017. máj. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!