Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitenetek megerteni a parom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenetek megerteni a parom?

Figyelt kérdés

4,5 eves kapcsolat.teljesen kulonbozoek vagyunk.ellentetes csaladbol,ellentetes eletfelfogas,ellentetes minden.

2 evvel ezelottig volt minden a kapcsolatunkban,megcsalastol abortuszig(az o nyomasara)minden.

Aztan terhes lettem ujra,es megmakacsoltam magam,nem vetettem el,hiaba zsarolt,kerlelt,ajanlott fel milliokat.

El is koltozott tolem.3 honapig le voltam nala tiltva,folyton hazudozott,de kozben a remenyt meghagyta,mert szeret o,csak ido kell neki.vegul 1,5 eve decemberben ujra osszekoltoztunk.akkor mar felidos voltam.a terhesseg hatralevo resze sem volt epp nyugodt szamomra.nokkel telefonalgatott orakat,persze tagadta.

Nem volt hajlando apasagit irni,mert majd ha a dns teszt is igazolja,hogy az ove.a gyerkoc szuletese utan 1 hettel le is lettek veve a mintak,es megnyugodhatott,hogy nem hazudtam.nevere vette a gyereket.bar mar a szuletesekor is kiderult,hogy biztosan az ove.le sem tagadhatta volna.imadja a fiat.mindent megvesz neki.csak o letezik szamara.nekem van ket nagyobb fiam elozo kapcsolatbol,oket nagyon nem szereti.nem vehetek nekik joforman semmit,pedig az apjuk rendesen fizeti a gyerektartast.sem egy fagyi,egy allatkert,de meg a ceruzan is balhezik egy sort.

Kozben elvileg szeret...egy eve az agyban is ujra kozeledik,de szinte csak a lenyeg van.sem elotte,sem utana semmi.

Hiaba kerem,nem valtoztat.szarazon berakja es elvezzem.

Mivel en itthon vagyok,tokeletes rendet var el.ami nagyjabol meg is van,de mindig talal valami kifogasolni valot.

Minden nap leves es masodik is van.minden nap munkaba en csinalom a kajajat,en tomom a cigijet.ha reggeles kelek hozza fel 5 kor,mindegy mennyit sikerult aludnom az ejjel.

Persze ez termeszetes,nekem ez a dolgom.

Folyton mindent ugy kell csinalnom ahogy o szerinte jo.a kajakat is ugy kell ennem ahogy o.leszolja ha mashogy eszem,mert az ugy nem normalis.

En nem becsulom meg,neki csak a munka jut,es a penz lerakasa.minden vasaralsnal hoznom kell a blokkot,nehogy vegyek valamit ami szerinte felesleges.(pl a nagyoknak csokit,chipset,akarmit)

Ha epp nekiulok este cigit tomni,mint ma is.beszol,hogy miert a fuggosegemnek hodolok megint.mert en filmet nezek kozben,de letomok 200 szalat...maskor sem nagyon nezhetek semmit ha itthon van.persze o akarmikor nyomhatja a telefonjat,nezheti a sorozatat.ha en epp elinditok egy filmet,mig eszunk a kicsivel.es kozben o felkel es kijon,akkor egybol kikapcsolja az en filmem,es inditja az ovet.

Es meg sorolhatnam.

Es akarhanyszor probalok vele beszelni ezekrol,mindig harit.

Mindig ugy forgatja a dolgokat,hogy en jojjek ki szarul.a piros asza a ket magyobb fiam.eleg szarul esznek,mondhatni par kajan kivul semmit.mindig ezzel harit,hogy egyfolytaban az edesseget eszik(pl kalacsot,muzlit,gofrit,palacsintat,kakaos tesztat)

Es,en miert akarok nekik barmit is venni,mikor a mamaktol,es az apjuktol megkapjak.miert akarok veluk menni ide oda,mikor a mama es az apjuk viszi oket eleget.a kicsi meg sehova se ment meg(14 hos)

A kicsinek minden nap kremturot,joghurtot,turo rudit,tejszelet kell adnom.valamit ezek kozul egyet minimum.mert o azert dolgozik,hogy a kicsinek meglegyen mindene.hoz neki kalacsot,gofrit.de abbol a nagyok nem ehetnek.szerinte ez igy teljesen rendben van.

Annyira elegem van,en hiaba probalkozom,hiaba beszelek vele.

Folyton csak a haritas,a megsertodes megy.nekem itt szavam nincs,ez az o lakasa.o vette,o dolgozott meg erte.nekem kuss a nevem,es oruljek,hogy ilyen jol elhetek.legyek halas,hogy van teto a fejem felett.mert ha o nem lenne....

Ugye sosem fog megvaltozni?nem lesz az aki a legelejen volt?

Annyira hianyzik,hogy szeressen,hogy megoleljen.ehelyett csak veszekszik,es semmi sem eleg jo neki.

Regota probalom ravenni,hogy menjunk el szakemberhez.de nem hajlando.semmire sem hajlando.csak elvarni es elvarni.

Tudom,hagyjam itt,es magamnak koszonhetem,es igy jartam,egyem amit foztem.de ez nem ilyen egyszeru.

Miert nem kepes egy kicsit valtozni.elfogadni olyannak amilyen vagyok regen azt mondta szereti bennem,hogy mindig vidam vagyok,azt ahogy a gyerekekkel viselkedem,hogy nem zavarjak.de most nem ezt latom.

Konkretan a szajaba ragom mi faj,mi hianyzik es letojja,magasrol.

Nem olel meg mert nem erdemlem meg...azert nem kapok soha semmit,meg szulinapomra sem,mert nem erdemlem meg.ten,,tudok csunyan beszelni,es tudok kiabalni,es tudok bunko lenni.de ilyen helyzetben ki nem lenne az?ki nem kiabalna?ki nem vedene a ket nagy gyereket?

Tudom,hogy nem ezt erdemlem,es mar igy is tobbet teszek neki,mint kellene.boven tobbet.de o nem igy latja.

Koszonom ha elolvastad,es kerlek ne rugjatok belem meg ti is.


2017. máj. 29. 22:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ezt érdemled. Már az első 2 évben kellett volna végleg kirugnod és nem vidszafogadnod.

A történtek után hogyan johettel vele megint össze?

Szabadulj meg tőle. Amíg képtelen érvényesíteni magad, addig csak labtorlo leszel.

Ébresztő!!!!!

2017. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, mi nem tudunk helyetted összepakolni és otthagyni ezt a szerencsétlent. Mit vársz a válaszoktól?
2017. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a francba, a te és mindhárom gyermeked érdekében! Én az első terhességedkor jöttem volna el, nem kötelezhet abortuszra...
2017. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Màr csak az hiànyzik hogy verjen is..szerintem ez egy idióta akivel együtt élsz! Nyilvàn nem érdekled és azért szarja le amit mondassz neki,az is lehet hogy van rajtad kívűl màs neki akivel kedves normàlis,és veled csak a gyerek miatt van.

Ezt vagy elfogadod ,vagy ott hagyod..mert ha eddig nem vàltozott nem is fog!

2017. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
Bocsi, de cigók vagytok?
2017. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Utolso,nem,messze nem vagyunk ciganyok.

Igazabol elhagyni sem egyszeru mostmar.

Felegetett mogottem mindent.mintha direkt igy tervezte volna.a szuleim,a barataim mind elfordultak tolem.(miatta,mert veluk is mindog balhezott)nekem ott a regi lakas,amit az exemmel vettunk,aztan vallas utan otthagytam neki,o pedig elusztatta.majd 30 millas tartozas van kettonk nyakan.akarhova megyek dolgozni a fizu felet kapom.lakast nem tudok berelni,tanacsit a meg nevemen levo miatt nem kapok.

Annyi penzbol ami nekem egyedul bejonne,kb ehen hallhatnank.plusz sem mosogepem,sem huttom,semmim nincs mar(eladatta velem mikor eloszor osszekoltoztunk)

Termeszetesen az elejen ennek az ellenkezoje volt.egesz addig mig ossze nem koltoztunk.mostmar a gyerekkel is sakkban tart.tudom,hogy megtenne azt is,hogy felmond a munkahelyen es feketen maszekbol elne,hogy nekem pl ne,vagy csak minimalis gyerektartast kelljen fizetnie.

Ha lenne valakije arrol tudnek.eddig is mindent megtudtam.

A szulei is hasonlo szituban elnek.eleg kegyetlen gyerekkoruk volt.igaz,hogy gazdagok..de az emberekkel ugy bannak mint a kutyaval (se).

Egyszoval teljes mertekben fuggok tole.egy darabig meg.minimum addig mig a lakasunkat el nem arverezik vegre.akkor mar lenne eselyem tanacsit kapni.

2017. máj. 29. 22:35
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Téged ellenpéldaként kellene mutogatni fiatal lányoknak, hogy így NE viselkedj és ezeket NE csináld kapcsolatban. Tökéletes lennél, gyakorlatilag profin tönkretetted a saját és a gyerekeid életét.

Amúgy meg ha nagyon akarnád, el tudnád hagyni. Ha vészes lenne a helyzet, szorítana az idő, vagy eléggé félnél, megoldanád. A probléma az, hogy nem akarod eléggé elhagyni.

2017. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem csak egyet tegyél.

Nézz bele a tükörbe, és írd meg nekem privibe hogy mit látsz. Egy milyen nőt látsz, egy milyen anyát, a szülei milyen gyerekét, milyen munkatársat, diákot, milyen nőt, aki min ment keresztül.


Aztán nézz a gyerekeidre. Mindegyiknek egyesével 4 szem közt, a többiek ne hallják, mond el nekik, hogy mennyire szereted őket, hogy mindent meg tennél értük és hogy mi az amiért tiszteled őket.


Utána nézz vissza a tükörbe, és kérdezd meg magadtól:


"Miért nem tisztelem és szeretem magamat a gyerekeimet annyira, hogy fogjam a sátorfámat és itthagyjam ezt a fszjankót a pcsába, mielőtt elkapok tőle egy nemi betegséget vagy a gyerekeimnek neki nem esik?"


Megcsalt, tehát nem te vagy neki az igazi.

Bántja a gyerekeidet, tehát nem fogadja el a múltadat, az életedet.

Nem tisztel, szóval mindig papucsként, egy plussz teherként fog téged kezelni, nem úgy mint a társát, mint a szerelmét.


Könyörgöm, kérlek, a gyerekeid érdekében, kezd el magad tisztelni, és egy olyan férfit a szívedbe fogadni, aki valóban megérdemli!

2017. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Csak két kérdés: Miért vagy még vele?? és Meddig akarod ezt még eltűrni??


Teljesen tönkreteszed magadat, és a gyerekeidet (a két nagyobbat biztosan)

Ennyire nem lehetsz tehetetlen! Ne veszekedj, ne könyörögj, fogd magad, és a gyerekeket, és menekülj!! Ez maga a pokol!

Szép dolog ha valaki ennyire gondoskodó- gondolom nálatok ez a normális- de csak akkor ha a férfi ezt megérdemli, és cserébe tiszteli is a nőt! De ahogy látom itt erről még csak nyomokban sincs szó...


Na meg az hogy ne vegyél a gyerekeidnek kaját?! Na én itt kiléptem volna...

2017. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy klasszikus bántalmazó kapcsolat. Egyelőre csak szóbeli a bántalmazás, de hamarosan verni is fog. Adja az ég, hogy ne legyen igazam!

Nézd, én tudom, hogy milyen nehéz egy bántalmazó kapcsolatból kiszállni, de minél tovább maradsz benne, annál nehezebb lesz. Kérd a szüleid segítségét, kérd a barátaidét, vagy hívd fel a NANE-t, de lépj valamit, amíg még tudsz!

2017. máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!