Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet, hogy egy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy egy minden szempontbol tokeletes pasi egy atlag alatti lannyal jar es visszautasitja akik kozelednenek fele?

Figyelt kérdés

Van egy srac aki fiatal es sikeres, nagyon jol nez ki, nagyon helyes es sportos tok izmos izleses ruhakba is jar, magas is. Ezek mellett irto okos, jofej es vicces, jol ki lehet jonni vele, mindenki a kozelebe akar lenni.

Van baratnoje is mar tobb eve aki viszont... Hat nem azt mondom hogy banyarem de eleg "erdekes". Nyilvanvaloan egyaltalan nem illenek egymashoz, max atlagosnak neveznem a csajt de inkabb atlag alatti. Es ki az isten tudja mit lat benne, a csaj jellemre is tok atlagos semmi extra, tudom mert ismerem. Aztan megtudtam ki a pasija mondom ez valami vicc? Nem vagyok rosszindulatu tenyleg de nekem a srac mar regebb ota bejott. Tudtam hogy van baratnoje nem is nyomultam meg semmi ilyesmi de mivel nincs normalis facebook profilja (se kozos kepek se semmi) igy nem tudtam ki az. Aztan mivel sokszor talalkoztunk es nagyon nagyon jol kijottunk elkeztem vonzodni hozza es szerintem o is hozzam. Voltak felre erthetobb pillanataink is, es lathato hogy tetszettem neki. Nem azert de en tenyleg csinos lany vagyok, mindig megneznek az utcan is, modellkedem is ha idom engedi es szerintem nem vagyok egy elviselhetetlen perszona sem, legalabbis eddig meg csak azt hallottam, hogy fonyeremeny vagyok vagy de szerencses a baratom stb. Ezeket nem nagykepusegbol irom de tenyleg ilyen visszajelzeseket kapok. Es mivel mar baratnoim is probaltak "osszehozni" minket eleg egyertelmu volt a dolog koztunk csakhat ugye neki baratnoje volt.

Aztan egyszercsak amikor teljesen jol elvoltunk meg akar csok is lehetett volna kozolte, hogy sajnalja de neki van parja es tudja, hogy en mit szeretnek de ez nem fog menni. Szokasos aranyos lany vagy egy fonyeremeny, nagyon szerencses lesz a baratod szoveget mondta meg nem akarlak megbantani, en meg inkabb el is hajtottam, mondom erre nem vagyok kivancsi. Aztan persze bogtem es nem birtam megallni, utana mentem felre hivtam es mondtam neki, hogy szeretem. Azt is hogy ezt meg soha senkiert nem tettem meg (es ez igaz), hogy utana megyek. Akkor csak azt mondta hogy ne nehezitsem meg, mert en sem vagyok semleges neki de o mar dontott es inkabb hagyjuk egymast teljesen mert igy lesz a legkonnyebb mindkettonknek...


Azota nem beszeltunk. De en meg mindig szeretem. Es egyszeruen nem ertem miert nem hagyja ott a lanyt, ha egyszer itt lenne valaki mas aki lehet meg jobban is szereti es o is mondta, hogy nem vagyok semleges neki. Meg nem azert de kicsit jobban osszeillenenk. Ezt biztos, hogy O is tudja. Egyebkent azota megtudtam hogy mar mast is visszautasitott nem csak engem. De en erzem hogy o is erez irantam valamit, hogy hagyhatja ezt ennyiben? Fogalmam sincs mit csinaljak. Nekem mas nem kell. Ez annyira igazsagtalan. Pl ha en ismerem meg elobb es nem a baratnoje akkor lehet most velem lenne es hozzam lenne ilyen huseges. De ha tudnam megvaltoztatnam a multat de nem megy... Tehetetlennek erzem magam. Hogy lehet ilyen valaki, minek kell leragadni egy ember mellett aki lehet nem is az igazi... Ti mit tennetek a helyemben? Mit csinaljak?


2017. máj. 30. 15:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Akadj le róluk.

Lehet, hogy kívülről szebb vagy, mint az a lány, de belülről biztosan nem.

2017. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Remélem, hogy kifolyt a szemed a bőgéstől, de kavaró, rosszindulatú, k..rva. :D
2017. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Ez is te vagy, mi? Ha nem, akkor privizz erre a kiíróra, és közösen sopánkodjatok, hogy a csodálatos pasikátokat elvitte egy csúnya lány... Nonszensz mi megy itt ma...

2017. máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy lehet ilyen valaki, minek kell leragadni egy ember mellett aki lehet nem is az igazi..."

Mert te biztosan jobban tudod nála hogy neki ki az igazi. A szépség kevés egy jól működő kapcsolathoz, de láthatóan nem érted ezt a részét. Az írásod alapján én se kezdenék veled, rettentő kaki kavaró és önző nőszemély vagy.

Amit csinálnék a helyedben:

Sürgősen leakadnék róluk, elszégyellném magam és komoly önvizsgálatot tartanék.

2017. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Te mégis milyen jogon döntöd el, hogy neki nem a barátnője az igazi? Ha már ilyen gondolatok megfordulnak a fejedben, hogy "te jobban megérdemelnéd", akkor kétlem, hogy te jobb lennél jellemre. Nem szoktam itt nőket leszólni, a harmadik bekavaró félt pedig soha nem hibáztatom, de ez a sírásod itt szánalmas. Neked egyszerűen piszkálja az egódat, hogy egy főnyeremény pasi a szürke kisegeret választotta helyetted. Tisztára mint valami amerikai tinifilmben, ahol te vagy a szexi gonosz népszerű pitsa, aki végül mindig veszít. :D
2017. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Szegény kérdező. Most könny szökött a szemembe :..(

30/f

2017. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
Olvasd el külső szemlélőként, amit leírtál és vágd pofán magad. :D
2017. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Vicces, amikor egy szép lány nem képes elfogadni, hogy létezik olyan, hogy valakinek nem ő kell, mert eddig fényesre nyalták a fenekét is a férfiak
2017. máj. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert szereti a lányt? Lekoptatott, hagyd békén.
2017. máj. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Úúúúristennnn...Savanyú a szőlő kérdező?! Látatlanban is pacsi az említett fiúnak, hogy ilyen személyleírás mellett hűséges és szereti a barátnőjét :)

De hogy neked mi közöd ehhez és mi jogon vagy felháborodva nem is értem. Ha neked lenne egy barátod és mondjuk ő engedne egy 3. fél csábításának, mit szólnál hozzá?


Nem szoktam ilyen kérdéseket elemezgetni, de most erős késztetést érzek...


- " Nyilvanvaloan egyaltalan nem illenek egymashoz".

Mi az hogy nyilvánvalóan?! Olyan nincs, hogy valakik nyilvánvalóan ne passzoljanak. Ekkora marhaságot. Vagy elő van írva hogy a "top kategóriás" CSAK "top kategóriással" az "érdekes" az érdekessel" jöhet csak össze? Ezt te sem gondoltad komolyan :D


- "Nem vagyok rosszindulatu tenyleg de..."

De, az vagy. Olvasd el az egészet amit írtál. Minden mondatodból sül a lenézés...


- "mar baratnoim is probaltak "osszehozni" minket"

Szerinted ez nem ad okot arra hogy elgondolkodj?! Magától nem jött össze veled, nyomultál - úgyse, sőt még a barátnőid próbái is kudarcba fulladtak. Valószínű, hogy tényleg nem érdekelted és nem csak az van, hogy van barátnője.


- "akar csok is lehetett volna"

Ott van, hogy: volna. Ha akarta volna megtette volna. De nem akarta.


- "Es egyszeruen nem ertem miert nem hagyja ott a lanyt, ha egyszer itt lenne valaki mas aki lehet meg jobban is szereti"

Tényleg nem vagy beképzelt....Ja de, az vagy.


- "De en erzem hogy o is erez irantam valamit, hogy hagyhatja ezt ennyiben?"

Bebeszéled. Egyértelműen a tudtodra adta, hogy mizu. ÉS mivel mást is visszautasított, igen, valóban szereti a barátnőjét. Mellesleg ez is egy elég beképzelt kijelentés.


Úgyhogy kedves kérdező, ezt engedd el és ne avatkozz bele mert mégjobban lejáratod magad...És még annyit: lehet, hogy azért (IS) utasított vissza, mert elege van a felszínes lányokból és végre talált egy olyat, aki nem az ;)

2017. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!