Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várja el a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a párom, hogy mindig én alkalmazkodjak hozzá?

Figyelt kérdés
Dolgozom, emellett hobbi testépítő vagyok. Az étrendemre is figyelnem kell, pontosan ki van mérve, mikor mit ehetek (másképp nincs fejlődés). Ezt sem érti meg, legutóbb étterembe vittem, én egy nagyon egyszerű kaját kértem, ő természetesen kérhetett akármit. Erre megjegyzéseket tesz, hogy ennyit már igazán ehetnék mert nem számít (dehogyisnem), és ha a családjánál vagyunk akkor az anyjával együtt cseszegetnek, hogy egyek már még, mert nagyon sok kaja van. A testemet persze szereti meg büszke rá, de nem akarj megérteni, hogy ennek ára van. Ezen kívül kötelező dolog a napi szintű sétafikálás a városban, legalább 2 hetente kiruccanás valahova, ami nagyrészt veszekedéssel, sértődéssel telik. 26/F
2017. máj. 30. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem jönnék olyannal össze mint te,mert nem szeretem ha egy férfi méregeti mennyit ehet,meg a konditerem a mániája.Ha már ő megtette,akkor tudta mit jelent ez,de valahol idegesíti őt az egész,nem fogadta el teljesen.Megmondod neki hogy ez van,beszólogatásokat el lehet felejteni,meg a kajatukmálást.
2017. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én meg fogyni szeretnék, mert duci vagyok, de a barátom nem igazán támogat benne, úgyhogy nagyon nehéz így kitartani, hogy ő is mindig kínálgat és sokszor nincs lehetőségem úgy étkezni, ahogy kéne, szóval megértelek :(
2017. máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
En ugy latom h kellokepp alkalmazkodik mondjuk en se kezdenek olyannal mint te aki gramm-merlegen mericskeli meg szamolgatja a kajat, mert nehogy 5dkg-val tobb zsir legyen :-)
2017. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3.: 5 dkg zsír az nekem az egész napi zsírbevitelem... (2. hsz vagyok) az baromi sok
2017. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Tuti nem élnek ilyen pasival, mint te. Ez már beteges.
2017. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy abnormális dolog, ha valaki célokat tűz ki maga elé, és következetesen betartja a hozzájuk vezető utat. Az étrenddel kapcsolatos szabályok betartása pedig akaraterőre vall, ami pozitív emberi tulajdonság. Furcsa, hogy sokan emiatt ítélkeznek, köztük a párod is. Szerintem könnyebb elítélni valakit, aki valamilyen szempontból kilóg a sorból, mint megérteni. Pláne, ha ez a különbözőség a saját gyengeségeinkre mutat rá. Mert azt lehetne mondani, hogy ha már anyám főzött, akkor tiszteld meg azzal, hogy eszel belőle, na de egy étteremben nem mindegy, mit eszel? Ismerek olyanokat, akik betegség miatt kénytelenek diétázni, és érdekes módon hasonló meg nem értéssel kell megküzdeniük.

Szerintem ez egy kommunikációs probléma köztetek. De ezt te is megfogalmaztad, hiszen "nem akarja megérteni" az életmódodat, és mindennaposak a veszekedések. Én nem bosszankodnék, hanem sokat beszélgetnék. Ha képesek vagytok megérteni és elfogadni egymást, az alkalmazkodás sem egyoldalú, sem akkora teher nem lesz.

2017. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os köszönöm.


1-es és 5-ös kb. fingotok nincsen az edzésről, azért beszéltek így, teljesen mindegy, hogy sportoló vagy, vagy csak hobbiból csinálod, 70% étrend, 30% edzés fontosság szerint. És én még csak nem is vagyok belebuzulva a sportba, egyszerűen ha valamit elkezdek, akkor rendesen csinálom, nem bohóckodni járok le terembe, hogy aztán még azt is hazavágjam a sz_r kajálással. 2 órát vagyok lenn, és nem is minden nap, és nem csak az edzés az egyetlen témám.

2017. máj. 31. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!