Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit gondolnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondolnátok, ha a párotok azt írná egy ellenkező neműnek, hogy várja a találkát vele?

Figyelt kérdés

Megmutatta egy beszélgetését egy lánnyal, akivel régebb jóba voltak, állítólag barátilag. A kapcsolatunk elején még többször beszéltek, nekem feltűnt, hogy egész nyálasan írnak úgymond, a lány minden mondatba puszit küldött, drágázta a páromat. Aztán látta,hogy nem tetszik nekem, és már leapadtak a beszélgetések.

Aztán most hirtelen felbukkant, felkereste a páromat, írta,hogy a városban lesz pár napig, hogy dolgozik a párom, össze tudnak-e futni.

A párom pedig nagy lelkesen írta,hogy milyen napokon dolgozik, mettől meddig, mikor van szabadideje, és kb kétszer írta,hogy reméli össze tudnak futni.

Tudom,hogy csak haver, és nem az zavar,hogy írt, hanem hogy a barátom találkozni akar vele. Ti hogyan kezelnétek?:(


2016. máj. 4. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Vele mennek. A baratait mutassa be Neked. A puszta jelenleted es sok pajzan megjegyzes a pasidnak es tapogatas majd elveszi a csaj kedvet. Meselj magatokrol, milyen jol megvagytok, miket szoktatok csinalni egyutt. Kerdezd meg, mert nincs pasija a csajnak. Ajanj neki uj frizurat meg mas ruhakat lesajnaloan. Mindenkepp mondd meg a pasidnak, h Te is mesz a talira. Ha ezt visszautasitja, akkor van baj.

N

2016. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Én nagyon féltékeny vagyok,kicsapnám a balhét mert mi van ha kapcsolat lesz a talikból.Mint az első válaszoló írja,menj el te is ha elmehetsz.

A barátom se díjazná ha más férfival találkozgatnék akivel jóban voltunk régen:D

2016. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is féltékeny vagyok, szóval ez eléggé kiakasztana... De megmondanám a páromnak, hogyha annyira jó barátja, én is szeretném megismerni. Ha kerül, akkor vaj van a füle mögött.
2016. máj. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Említette,hogy menjek én is de őszintén valamiért elment a kedvem...nem attól,hogy kell találkoznia vele, hanem attól, hogy inkább a barátom írta,hogy örülne ha találkoznának. Még ha a csaj erősködött volna biztosan mentem volna, de így,hogy látom,hogy inkább a barátom kíváncsi rá, elment a kedvem.
2016. máj. 5. 06:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, lehet, nem fog tetszeni, amit írok, de ezt túlreagálod. Megértem, hogy nem bújsz ki a bőrödből örömödben, ez természetes, de egy havernak miért ne írhatná, hogy örülne, ha láthatná. Mindenki örül egy rég nem látott barátnak, főleg ha a párja miatt le kellett építenie a barátságot... Ráadásul hív téged is, hogy találkozzatok együtt, ami egy nagyon rendes gesztus, amit én nem is lépnék meg, de ettől még bevágod a durcit. Egy önálló emberről beszélünk társas kapcsolatokkal... nem a féltékenykedéssel fogod megtartani.

Menj el vele, lazulj el egy picit, és próbálj meg kevesebbet féltékenykedni...

2016. máj. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Nehogy hallgass az egyesre, ez nagyon átlátszó és szánalmas viselkedés lenne. Ha a barátnőm hozna ilyen hülye helyzetbe egy rég nem látott barátom előtt, akkor félrehívnám, és megmondanám neki, hogy vagy normálisan viselkedik, vagy menjen el, de engem ne égessen.


Ez egy teljesen reális helyzet. Van nekem is olyan nőismerősöm, aki drágáz, megölel amikor végre össze tudunk hozni egy találkozót. Tizenéve ismerjük egymást, és örülünk, amikor találkozunk, ennyi.

Gondolj bele a többi dologba!

Látta, hogy nem tetszik neked a dolog, és tett is érte, hogy jobban érezd magad.

Eleve másik városban él. Nyilván szólnék én is régi barátomnak, hogy ugyan fussunk már össze. Az pedig természetes, hogy a párod örül, hogy találkozhat egy régen látott ismerősével.

Felesleges elmenned vele, nagyon égő lenne, egyértelmű lenne a féltékenykedés. Maximum úgy, hogy később csatlakozol, addig hadd dumálgassanak, meg a haver nő sem biztos, hogy amit a párodnak elmond, azt a te orrodra is akarja kötni.

2016. máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenkepp menj el a talalkozora te is. Szedd ossze magsd . Ugy legalabb nem ragod magad, h mintortent ott.

N

2016. máj. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#1-3: passzív agresszív, álságos és aljas kislányok vagytok. Ez a lehető legrosszabb kezelése a problémának. Kérdező, ha bármit teszel, NE ezt tedd!


A tanácsom: mondd azt a barátodnak, hogy bár aggódsz egy picit, nem érzed jogosnak, hogy korlátozod, úgyhogy menjen nyugodtan, nem szólsz bele. Kérd tőle, hogy erősítsen meg, hogy ne kelljen féltékenykedned ilyenkor. Vagy ha probléma van, akkor mondja el most. Egyáltalán nem jó az, ha miattad megszakítja a baráti kapcsolatait. Plusz gondold át: van valódi okod féltékenykedni? Jól működik a kapcsolatotok? Megbeszéltek egymással mindent, nem titkolóztok? Vagytok olyan viszonyban, hogy ha gond van a kapcsolattal, akkor kiderülne, megbeszélnétek?

2016. máj. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!