Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a bajom? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a bajom? Miért nem tudok tovább lépni?

Figyelt kérdés
Közel 2éve szétmentünk,én akartam mert nem bírtam tovább h semmibe vesz.Ő szinte azonnal talált mást és boldog is.Nem akarom visszakapni,de mégsem vok képes mással újrakezdeni.Voltak próbálkozások,de senkinél nem éreztem h őt akarom.Mi a bajom?miért nem tudok senkit megszeretni?miért van bennem gát?
2017. máj. 31. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Még mindig nem tudtad lezárni a múltat.

Végezz önismeretet. Ezzel nagyon sok olyan érzelemre, dologra rá tudsz magadon világítani, amire nem is gondoltál soha.

Olvass könyveket, blogokat, hallgass hanganyagokat a témában.


Minden csak rajtad múlik.


Engedd el a múltat. Ha működött volna, akkor soha nem ért volna véget.

Ne akarj saját magadnak rosszat.

2017. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom h nem működött jól,nem voltam boldog,nem éreztem magam biztonságban lelkileg.Mégsem tudok nyitni mások felé.Egy két randi és utána már unom,nem tudom elképzelni a komolyabb folytatást.
2017. máj. 31. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:

én is hasonló cipőben járok, lassan 1,5 éve hogy véget ért egy elég hosszú kapcsolat (4 év), ráadásul az egyetlen olyan ahol tiszta szívből szerelmes voltam. végül én vetettem véget neki, mert már egymás lelkét szaggattuk csak. azóta volt 3 barátnőm is, de egyikkel sem volt meg az összhang. ők akarták volna folytatni, én viszont nem.

pár hónap után teljesen közömbössé váltak, olyan szinten hogy az se érdekelt volna ha random ír egy sms-t hogy szakít velem.

sok nőt vissza is utasítottam, pedig már-már ők akartak felszedni, de egyiknél sem érzetem azt hogy kellene az életembe. most már úgy vagyok vele, hogy leszarom az egészet, találtam elfoglaltságot, kitűztem célokat, és élem az életem. ha jön olyan aki megfog akkor belevágok, de csak azért hogy legyek valakivel, nem fogok kapcsolatot erőltetni.

2017. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!