Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abból lehet valami bajom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abból lehet valami bajom ha élvezés után tovább csinálom/csináltatom a huzigatást?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 01:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Most már húzzál aludni! :P
2015. ápr. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány? :D
2015. ápr. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen kétszer vertem ki egymás után mert olyan dögös volt a nő.

Nem volt semmi csak, másnap mintha a bőr nem akart volna visszahúzódni.De semmi bajom nem lett tőle! :)

2015. ápr. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne csináld!!! Soha többet!

Én is csináltam és aztán egyszer psiliés közben lejött a fitymám! Nagyon megijedtem! Egyik haverom erre közölte, hgy "Gratulálok! Most már te is zsidó lettél!" De mostanában egyre inkább fájt és érzékeny és nagyon piros volt. Így aztán elmentem Dr. Henteshez, hogy leoperálja rólam. Sikerült! Azóta teljes értékű embernek érzem magam. Tantra tanításokra járok és mostmár a fülemen keresztül is el tudok élvezni! :))

Puszi innen mindenkinek Koraimagömlésfalváról! :))

25/?

2015. ápr. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért kell ijesztgetni? :)

Ne félj!Nem lesz semmi bajod tőle! :)

Csak ne csináld túl sokszor egymás után mert tényleg fájni fog egy-két napig.

2015. ápr. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keress rá a neten hogy "post orgasm torture "
2015. ápr. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én próbáltam,de nem sikerült.

hamar feladtam,mert fájni kezdett.

2015. ápr. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az èrtelmes válaszokat köszönöm... a többit meg nem.
2015. ápr. 30. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!