Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy van valakije?

Figyelt kérdés
Barátommal három éve vagyunk együtt. Egyetemre jár és koleszban lakik. Én most érettségizem. Ez az év elég nehéz volt, végig vártuk, hogy vége legyen és jöjjön a nyár. Ugyanis hétköznap nem tudunk találkozni a távolság miatt, csak hétvégente. De nyáron sokat vagyunk együtt. Azonban kiderült a minap, hogy nyáron is a városban marad a koleszban, mert utál otthon a szüleivel. Meg ott előbb talál nyárra munkát és még utaznia sem kell reggelente. Csak az a gond, hogy eszébe sem jut mit terveztünk ketten nyárra. Nem tudom elképzelni, hogy még nyáron is csak hétvégente találkoznánk. Nem értem, hogy lehet ez neki elég. Lehet ott is van barátnője, hétvégén meg én ? Nem tudom mit tegyek. Felnőtt ember neki kell meghoznia a döntéseit, úgy érzem nem akadályozhatom meg abban amit tervez.

2017. jún. 2. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Ez ilyen tipikus tinilany gondolkodas, hogy rogton eszedbe sem jut, hogy a munka es a zavartalan eletkorulmenyek esetleg elorebb valoak, mint az hogy egesz nyaron egymas seggeben legyetek esetlegesen munka nelkul, es rogton "jaj, bizti megcsal!".
2017. jún. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Igen ez egy éretlen gondolkodás reszedrol, gondolom élni szeretne valamiből és nem akar a szulein lógni..
2017. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Őszintén mondva, nekem tuti lenne másik nő is. Csak hétvégén dugni, az vajmi kevéske.
2017. jún. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!