Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkerdezte hogy leszek-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkerdezte hogy leszek-e a barátnője, mire én zavarba jöttem és azt válaszoltam, hogy bízzuk az időre. Mit tehetek, ha én is akarom igazábol?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel masfel honapja randizunk de eddig csak 4szer taliztunk. par napja megkerdezte tolem irasban hogy szeretnek-e a baratnoje lenni... mire en a fenti valaszt adtam. azota nagyon keveset ir, altalaban en irok elore, akkor roviden valaszol, nem bunko , de nem is erdeklodo. hogy tudnam jova tenni
2017. jún. 2. 13:36
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
én 25 ő 27 éves
2017. jún. 2. 13:38
 2/18 anonim ***** válasza:
49%

Mond meg neki hogy látni akarod,talalkoztok és megmondod neki hogy vele akasz lenni.

Ennyi,nem egy bonyolult dolog.

n25

2017. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
kedves masodik valaszolo koszonom. de igazabol jobban szeretnem irasban lerendezni mert varoson kivul lesz meg 4 napig es az ido mulik, a feszultseg meg no :((
2017. jún. 2. 13:41
 4/18 anonim ***** válasza:
36%

Akkor írd meg neki hogy nagyon kedveled és lennel a barátnője :)

2es voltam.

Sok boldogságot.

2017. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3%

Ne érezz már lelkiismeretfurdalást amiatt, hogy ezt válaszoltad!?

Nem kell itt semmit jóvá tenni.


Egyszerűen éretlen a srác és kész. Egyébként tényleg az idő és a ti érdeklődésetek határozza azt meg, hogy ti egy pár lesztek-e a jövőben vagy sem.

Most te hiába jelented ki azt, hogy leszel a barátnője, ha kb fél év után szétmentek.


Gondolom te ilyen lassú víz partot mos ember vagy, aki szereti fokozatosan véghez vinni türelmesen a dolgokat.

Én is ilyen vagyok.


A srác kérdését se értem, hogy minek megkérdezni, hogy most leszel-e a barátnője. Miért, eddig milyen szándékkal randiztatok? Hogy majd puszipajtások lesztek és nem egy pár?


Figyelj, szerintem mostanság ne kezdeményezd az írást, erőltesse meg most ő magát, legyen tartásod és ne kínáld fel azonnal magad.

2017. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen, meg szerintem ez nem egy lánykérés, hogy igy meg kelljen kerdezni, hogy akkor igent mondtam es akkor ezentúl járunk...ennek spontan kene kialakulnia...csak ugye probalok pasifejjel gondolkodni, es szerintem ő ezt ugy ertelmezte hogy nem akarok tole semmit.
2017. jún. 2. 13:45
 7/18 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy félek, hogy így majd elveszítem
2017. jún. 2. 13:47
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
ha ő ennyiből azt szűrte le, akkor hagyjad, nem ér annyit, majd lesz más, aki felnőtt érett fejjel tud gondolkodni
2017. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lesz mert se hire se hamva...
2017. jún. 2. 13:49
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
A srac vilagosan megkerdezte, hogy akarsz-e vele jarni, te meg haritottal. Egeszen mas minosegu a parkapcsolat, mint a korulszaglasos randizgatas. Valaszolj neki vilagosan es korrekten, ne csak a mezesmadzagot huzogasd az orra elott. Ha tetszik neked, akkor ird meg neki, hogy igen, szeretnel te is egy minosegi ugrast a kettotok kapcsolataban.
2017. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!