Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nővel az utcán erőszako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nővel az utcán erőszakoskodik a palija akkor miért még azt cseszi le aki oda megy segíteni? 23/F

Figyelt kérdés

Éjjel az utcán csak annyit lát meg hall az ember, hogy a csaj kiabál, hogy hagyjál már, a nagydarab palija meg rángatja a kezét meg lökdösi (nem cigányok voltak, ilyen "normális" korombeli pár a lányt ismerem is látásból) erre odamegyek, hogy jólvan elég lesz stb. A srác persze felháborodik az én kva anyámat elkezd nekem is keménykedni lökdösni én meg persze megvédem magam, de semmi komoly, senkinek nem esett baja. És a durva az egészbe, hogy a csaj engem kezd el osztani, hogy mit szólok bele, ki vagyok én egyáltalán, húzzak már el innen. Aztán még mondtam, hogy éppen hogy csak segítségért nem kiabáltál de már nem emlékszem mit mondott úgyhogy hagytam őket. Mondjuk szerintem a lány csak "reflexből" kiabállt velem kb úgy osztott mint a volt barátnőm :D hasonlitott is na mindegy.

És elgondolkodtam, hogy tényleg én voltam a hülye aki beleokoskodott? Szerintem nem de mindegy, ha legközelebb ilyet látok úgyse bírom megállni, hogy ne menjek oda de már legalább tudom, hogy le leszek cseszve.


2017. jún. 6. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Aki ilyen ostoba, hogy ilyen palikkal kezdjen, annak ne segits. Egyreszt hulye hozza, hogy felfogja, masreszt meg jobb lesz eggyel kevesebb hulye nelkul, ha esetleg a hapekja egyszer a nagy szerelemben belecseszi a fejet a falba.
2017. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Nélküled is több levegő jutna a többieknek, első hozzászóló.

Az ilyen kapcsolatban elég durván működik az önbizalom leépítése. Senki sem két büdös nagy pofonnal indít az első randin. Mire odajutnak, a bántott fél már rég a szőnyeg alatt van és azt gondolja, hogy a másik nélkül ő senki és semmi.

2017. jún. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De nem tudtam, hogy a palija. Lehetett akárki, egy zaklató is aki meg akarja erőszakolni vagy mittudomén. Meg akkor is, nem lehet azt nézni csak úgy ha valakivel pláne egy kb 45 kg-s csajjal erőszakoskodnak, mindenki odament volna. Csak az a meglepő, hogy még én voltam a hülye. És tudom ki a lány teljesen normális, egy suliba jártunk.
2017. jún. 6. 10:38
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Nem ismered a mondást? Férj feleség egy ördög.
2017. jún. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az a gond, hogy ha ne adj' Isten, szét tudod őket választani ott akkor az utcán és abbahagyják, utána gondolj bele, hogy otthon, a négy fal között ez milyen gyakorisággal fordulhat elő náluk. Lehet, hogy mindennapos, és akkor viszont vélhetően nincs senki, aki közbe tudna avatkozni. Az ilyen párok úgy vannak vele, hogy nem csak az a magánügyük, ha szexelnek, hanem az is, ha veszekszenek, pl. az utcán. Senkinek nincs köze hozzá. Persze ilyenkor sose lehet tudni, hogy "a két dudás egy csárdában" esete forog-e fenn, vagy a nőnek szimplán csak jól esik az elnyomott csicska szerepében tetszelegni.
2017. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A legrosszabb ***** válasza:
3%
Pontosan az ilyenek miatt nem szoktam beleszólni semmibe se. Gyepálják csak egymást az utcán nyugodtan. Ha egy nőnek segítség kell, akkor majd odaszól nekem, hogy segítsek, de amíg torkuk szakadtából üvöltöznek egymással, meg ütik-verik egymást, addig én csak egy egyszerű tagja vagyok a nézőközönségüknek. Habár nem mintha érdekelne engem egy mélyszegény veszekedés a város utcáin, van jobb dolgom is, mint őket bámulni.
2017. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Tudom, ez nyersen és tahón fog hangzani, de van olyan típusú nő, aki ezt igényli, és provokálja is a feszkót, veszekedést. Illetve a másik, ami lehet, az az, hogy ciki volt neki, hogy más is látja, milyen vele a palija, aztán rosszul reagálta le.
2017. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#2: Aki ki tudja osztani a segítségére siető vadidegent, annak az önbizalmával nagyon furcsa gondok lehetnek akkor...


Amúgy én is láttam ilyet, csak kicsi nőként nem avatkoztam közbe közvetlenül, hanem rendőrséget hívtunk, amikor a pasas elkezdte gyepálni a 8 hetes terhes csaját. Az intézkedés után kézen fogva sétáltak el. Ez van, segíteni annak lehet, aki hagyja.

2017. jún. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Te helyesen cselekedtel.

Ezek meg gyokerek voltak, plane a csaj.

De te legy magadra buszke mert lovagias es bator vagy

2017. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezért kell kérlek először érdeklődni, hogy van-e valami probléma, nem pedig rögtön beavatkozni.

Ha ugyanis a khmn... problémakezelés módja önmagában nem törvényellenes, akkor nincs is jogod beavatkozni.

Olyan buliba se megy az ember, ahova nem hívják...

2017. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!