Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél alkalmazottaddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél alkalmazottaddal vagy munkatársaddal?

Figyelt kérdés

Ha igen, vajon hogyan befolyásolja a munkát, s ha nem tart örökké a kapcsolat, lehet-e kezelni a dolgot, minden olyan lenne-e, mint azelőtt?

Ha nem, miért nem?

Köszönöm.


2011. aug. 2. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
A döntésemet hogy összejönnék e vele az nem befolyásolja hogy velem dolgozik.
2011. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 heloka ***** válasza:
egy ismerősöm az alkalmazottjával jött össze, és miután szétmentek, azt mondta szörnyű volt neki nap mint nap látni, és még így fél év távlatból is úgy megy el minden alkalommal mellette, hogy szíve szerint belerúgna:)
2011. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül alakult ki az a mondás, hogy házinyúlra nem lövünk...


Ha jól végződik, akkor semmi baj, de ha szétválnak akkor valóban borzasztó lehet nap mint nap találkozni valakivel, akiről tudjuk, hogy nem feleltünk meg neki - vagy ő nem felet meg nekünk.


Szóval szerintem nem jó ötlet.


Pedro

2011. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Soha többet! Összejöttem egy munkatárssal, aki ugyan másik részlegen dolgozik, de naponta többször összefutunk. Nos, mióta szakítottunk, iszonyú kínos tud lenni néha, bár nem csúnyán váltunk el. Nem hiába a mondás, hogy házi nyúlra nem lövünk...

22L

2011. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
egyszer összejöttem munkatársammal, akkor még nem volt különösebb pozícióm, illetve a srác közben el is ment tőlünk, így nem volt ebből adódó problémánk, viszont most egy beosztottamról van szó, így kevésbé egyszerű a helyzet (ő ffi, én nő)
2011. aug. 2. 21:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az alá-fölé rendeltségi viszony csak még több problémát okoz. Helyedben én inkább másfelé keresgélnék.


Pedro

2011. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igazad lehet...
2011. aug. 2. 21:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt kapcsolatom kozeli kollegammal, azonos beosztasban. Ugy gondoltam az esely, hogy megtalalom azt akivel boldog lehetek megeri a kockazatot. Aztan szetmentuk. Szornyu dolog tovabbra is kerulgetni egymast. Azota utalok bejarni oda, uj munkahely utan kell neznem. Lehet kezelni a dolgot, de soha nem lesz minden olyan mint azelott. Ennek ellenere tovabbra is azt mondom, hogy a boldogsag lehetosege megeri a kockazatot. Ha nem gond hogy esetleg be kell aldoznod ezert a munkahelyed.


Fonok-beosztott viszony meg ennel is rosszabb lehet ha veget er. Na azt nem ajanlom. Legalabb egyvalaki biztos repulni fog ha veget er.

2011. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt már viszonyom nekem is közel azonos beosztású kollégámmal. Aztán vége is lett, nem is szépen, én utána a főnöke lettem... Hát mondanom sem kell hogy borzalmas volt. Igyekeztem ugyanúgy beszélni és bánni vele mint másokkal, de nem hagyta magát. Tiszteletlen volt, bármit tehettem. Aztán szerencsére már nem dolgozott ott sokáig. Nem én rúgtam ki:D
2011. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hozzátenném mindez a cirkusz azért volt mert szakítottam vele. A kinevezésem előtt is folyton belém akart kötni, meg féltékenykedett. Elmebeteg:D Úgyhogy kollégával soha többé.
2011. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!