Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már zsarolásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már zsarolásnak számít? Meddig lehet ezt tolerálni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt, de az exemmel egy munkahelyen dolgozunk. A párom az elejétől fogva féltékeny rá, de most azt szeretné, ha munkahelyet váltanék, vagy gyereket szülnék, hogy az exem közelében sem legyek.

Fordított helyzetben én is rosszul érezném magam, de megpróbálnék bízni benne, nem vádolnám minden egyes nap hűtlenséggel.

Exem egyébként boldog párkapcsolatban él, a párom ismeri is a lányt.


2017. máj. 22. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz ott dolgozni, akkor megmondanám a páromnak, hogy a fejed tetejére is állhatsz, én akkor is ott fogok dolgozni, mert nekem úgy jó. Ha pedig nem tud megbízni benned és ez így neki nem jó, akkor mehet a levesbe.
2017. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%

Lehetséges, hogy okot adtál rá egyszer véletlenül (akár egy téves szó használatával), innentől pedig sajnos tökmindegy mit csinálsz-mondasz. Féltékeny lesz.


Hosszú távon ezt nem lehet elviselni, gondolkodj el merre tovább, nem kell rossz hangulattal mérgezve élni.

2017. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Meg kell tanulnia bízni. Miért van veled ha nem bízik benned?

Beszéljétek meg. Mond meg, ez nem elfogadható egy kapcsolatban.

2017. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Eszközként tekint a leendő közös gyereketekre. Ez egy érzéketlen gyökér. Én menekülnék tőle a helyedben.
2017. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Ez erős zsarolás, ne engedj neki.
2017. máj. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben, barátnőm hobbi miatt elég sokszor találkozott az ex pasival, bár csak pár hónapig voltak együtt és inkább szexkapcsolat volt mint igazi, mégis féltékeny voltam, hiába próbáltam ezt lenyelni és megváltoztatni. Ő természetesen mondta, hogy semmi nem fog soha többé történni és nem is történt, de azt az erős köteléket ami köztük volt, nem tudta elvágni. És mikor egy 3 napos hétvégi programról hazajött ahol ott volt ő is, találtam egy olyan levelet ami miatt jogos az érzésem. (nyitva hagyta a számítógépen mikor elment vásárolni)

Kb annyi volt benne, hogy a pasi megírta, hogy mennyire kívánta és legszívesebben ott helyben leteperte volna és magáévá tette volna, a párom meg visszaírta, hogy jó lett volna és ő is nagyon kívánta őt, de sajnos nem lehetett, mert ő kapcsolatban van.


Mivel nem vagyok féltékeny típus, ezért nem is aggódok, hogy tényleg történik valami, de azért nagyon is érzem hogy a párom lába még mindig beremeg ha a pasi a közelében van, és nem csalna meg, DE ha 5 percre szakítanánk, akkor tudom, hogy ott kellene keresnem és ez a tudat még engem is kicsit kikészít, el sem tudom képzelni egy olyan pasit, akik kimondottan féltékeny típus.

2017. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Az ilyen alakok esetében a "két rúgásos" módszert tudom javasolni hirtelen.


Egyet bele, egyet meg utána - hogy messzebbre szálljon!

2017. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azért vannak itt szofisztikált részeletek, amikről mi még nem tudunk. Fontos, hogy:

- az az ex hogyan viselkedik, apropózik-e, hátad mögött vigyorog vagy sutyorog-e a párodnak,

- a jelenleg párod ennyire fullosan birtokolni akar Önszántából vagy esetleg anyósjelöltöd keze is benne van a dologban (nem ritka eset),

- az exed jelenlegi nője dumál a pároddal, talán esetleg sakkban tarthatja valamivel (mert az a nő féltékeny rád voltaképpen és így mozgatja a többi szereplőt), emiatt akarja párod ezt a gyorsítást.

Mindenképpen puhatolózzál lassan, de rafkósan, mert tutti háromból két embernek nem tetszik ez a helyzet: anyósodnak vagy exed csajának vagy esetleg párodnak.

2017. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tátva maradt a szám amikor azt irtad: "szülj gyereket"! Ez nekem már sok,egy gyerek nem egy tárgy,vagy nem egy eszköz.


Az én exem is ilyen volt.Mindenkivel összehozott akivel együtt dolgoztam.Olyanokkal is akiknek ezer éve családjuk van.


Beszélgess el a pasiddal,hogy ez nem normális.Változtasson! Bár szerintem nem fog tudni.

2017. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi tortent azota ?
2018. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!