Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz ha a párom nem kíván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ha a párom nem kíván majd meztelenül? Ti szeretitek ha egy icipici fognivaló van?

Figyelt kérdés
Eddig mindig gyönyörű barátnői voltak, és úgy érzem magam mellettük mint egy trampli...tudom nyilván oka van annak ha velem van, de eléggé frusztrál a dolog :(

2017. jún. 6. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem kíván meztelenül? Azon túl, dugtok ruhába.


Csak az alakod számít, akkor jobb, ha már most otthagyod.

Akkor most is csak egy szexjátékszer vagy.

2017. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Ha tramplinak tartana, nem lenne veled. Vonzónak talál, így nincs miért aggódnod.


Nézd, mindenkinél van egy szebb lány, de neki te vagy a legszebb. A szeretet, a szerelem, a kémia mind-mind megszépít.


Gyönyörű barátnői voltak - Mégis vége lett, nem igaz? :)

2017. jún. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Sexy, de menj edzeni :D
2017. jún. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazatok van! Utolsó! Járok+ Nem vagyok dagi abszolut, inkább alkatra vagyok tök másmilyen. Azok a csajok alkatra voltak nagyon vékonyak, én meg szélesebb csípőjű vagyok, a melleim kisebbek. De persze teljesen igazatok van....hülye női logika :)
2017. jún. 6. 16:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A szélesebb csípőt pont, hogy szeretik. Nyugi! Nem véletlenül van veled ;)
2017. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

1. Kezdj valamit az önbizalomhiányoddal mert hosszú távon igen idegesítő lesz Nektek.

2. Elégedetlen vagy a külsőddel? Akkor mi akadályoz meg téged abban hogy mozogj és egészségesen étkezz?

3. Ha nem tetszene neki a külsőd akkor nem is lenne veled.

4. Verd már bele légyszi az agyadba hogy ő így szeret téged ahogy vagy és tanuld már meg elfogadni és szeretni saját magadat!!

2017. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton szélesebb vagyok én is, ha fogyok, akkor se leszek az a filigrán típus.

Exemnek is előttem olyan női voltak...

Azt mondta a szakítás után, nem érti, miért van, hogy mindenkin hamar túl tudta magát tenni, és elmúlt minden, de rajtam nem (ez kölcsönös volt, most nem megyek bele, miért kellett szakítani), szòval nem jelent semmit... (Mellesleg utánam összejött egy tényleg átlagon aluli csajjal.)


A jelenlegi páromnak is többnyire modell alkatú női voltak, de a nőiesebb (nagy csöcsű, nagy seggű) nők jobban bejönnek neki. Mikor terhes voltam, se tűnt úgy, hogy kevésbé vonzódna hozzám, pedig akkor rendesen volt rajtam felesleg is.

2017. jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint csak azokért a lányokért vagyok oda akiken lehet mit fogni, van pocakjuk meg formájuk, nem azt mondom hogy kövérek legyenek, de egyébként nekem az is bejön ha adnak magukra és normális a jellemük. Én nekem még a sportos alkatú lányok,nők jönnek még be, de jobban szeretem a picit duci nőket.
2017. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én rajtam is van fogni való, és bevallom én még szoknyát sem merek felvenni nyáron, sőt nagyon rövidnadrágot sem. Strandra sem járok el már jó pár éve mert szégyenlem a testem, hiába van jó egyrészes fürdőruhám az is zavar. Otthon nagyon elvagyok a medencébe meleg időbe úgy nem zavar. Amikor lett barátom 23 évesen ő az első, nagyon féltem az első alkalomtól hogy mi lesz ha meglát meztelenül, pedig ő rajta is van jócskán felesleg de még ettől sem éreztem jobban magam, egyszerűen féltem hogy meglát még ha fehérneműbe vagyok akkor is. Aztán nagyon sok türelmes várakozás után kezdtem megtörni mert már nagyon vágytam az első alkalomra, és a barátomnak nagyon is tetszettem úgy meztelenül. Amikor már jó néhány ilyen megtörtént sokkal felszabadultabb lettem és utána rájöttem arra hogy nincs is mit szégyellnem főleg azok után hogy nálam ezerszer kövérebb, lányok nők sétálnak szinte miniszoknyába meg strandon is olyan bikinibe hogy mindenük kibuggyan. Akkor jöttem rá hogy én nekem hozzájuk képest semmi szégyellni valóm nincs és akkor már sokkal bátrabb lettem. rá is jöttem arra hogy sokkal jobb nyáron szoknyába vagy ruhába és strandra is már elmerek járni és jól is érzem magam.
2017. jún. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!