Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen össze vagyok törve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen össze vagyok törve. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A sztori kicsit hosszú. Kb 5éve megismerkedtem a férjemmel. neki akkor még volt valakije két évig szerető voltam. Egyszer felregeltem egy társkeresőre és megismertem egy srácot. Egy idő után beleszerettem. Persze szerettem a páromat is... A sráccal kb 3szor taliztam és ő is érzett valamit irántam. Volt is arról szó, hogy hagyok mindent a fenébe és összejövünk csak van köztünk 200km és a pasi eddig minden nőjét csak megdugta sosem volt kapcsolata kivéve egy fél évest. Tele voltam kétségekkel, hogy egy ilyen pasinak miért én kellenék, mit akarhat tőlem, strigula meg nem akartam lenni ezt neki is megmondtam. 2Kínlódtunk" több, mint egy évig, lehívott magához, de sosem volt több köztünk egy csóknál... Szerettem, de nem mertem lépni, inkább választottam a páromat, aki biztos volt és szerettem őt is. másfél éve összeházasodtunk, a sráccal akkor szakadt meg a kapcsolatunk. Azt mondta, h én már döntöttem és tiszteletben tartja, h már férjes asszony vagyok. innentől már kb félévente beszéltünk csak. Elmaradtak a hajnalig tartó msn-ezések és a telefonálgatások. De az érzés megmaradt. Hiányzik, szeretem, közben itt vergődök egy rossz házasságban. A férjem decemberben csinált egy szemétséget, amikor különmentünk, de megbocsátottam nki. Azóta változik, de egyre nehezebb... Már nem szeretem, csak mint embert, ő meg kínlódik, mert érzi, hogy valami nem ok. Kétségbe van esve, én meg sajnálom, mert bár sok szemétséget művelt velem, rajtam kívl nincs senkije és nem is tudna hova menni. De már nem bírom elviselni, ha velem van, ha megcsókol... Mondogatja, h szeret, de képtelen vagyok legalább annyit mondani, h én is. Két napja azt hajtogatja, hogy tudja, h el fogom hagyni, és nem tudom megnyugtatni, mert tudom, h hazugság lenne amit mondok. Közben a srác gondolatával kelek és fekszem. Az elmúlt 3-4 évben mindig bennem volt h érzek iránta valamit, hol jobban, hol kevésbé. De tudom, hogy ő már lezárta, csak megőrülök, annyira szeretnék vele lenni. Mit tegyek??? Felejtsem el végleg és koncentráljak a házasságomraa? Vagy hagyjak mindent és kezdjek "új" életet???? nem tudom mi lenne a helyes.

Kicsit zavaros lett, bocsánat, de totál kivagyok!


2010. máj. 18. 11:20
1 2
 1/13 Szupermókus ***** válasza:
100%
Te hülye vagy.... megmondom miért: belementél egy házasságba úgy, hogy nem voltál 100% biztos. Most meg képzeld én speciel egyáltalán nem tudlak sajnálni. Te vagy a hibás és tönkreteszel magad körül mindenkit. Egy az, hogy szerető voltál ... undorító. 3szori találkozás után szerelmes vagy? Ha-ha-ha... Vaze nézz már egy kicsit magadba!!!!!!!! Ilyenek után sajnáljon téged a kínai váza.
2010. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hülye voltam, de ezzel speciel nem vagyok előrébb! És képzeld a férjem elég sokat tett azért, hogy megváltozzanak az érzéseim iránta! És az, hogy ezek után még mindig sajnálom, az szintén az én f@szságom!
2010. máj. 18. 11:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint első....
2010. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Szupermókus ***** válasza:

Első vagyok. Ilyenkor sztem kezdheted magad után összetakarítani a szemetet amit csináltál. A küszöbre szartál egy kellemes nagyot. Amit meg kellene tenned:

1. fejezd be a siránkozást

2. felejtsd el a másik srácot

3. beszélj a férjeddel, mondj el neki ŐSZINTÉN mindent

4. vagy próbálj meg megváltozni (mivel örök hűséget fogadtál), vagy keress egy ügyvédet

5. első esetben adjlegalább 1 évet frissíteni a kapcsolatot, második esetben pedig váláskor ne követelőzz

6. legközelebb tartsd tisztába mások érzéseit, és gondolkodj mielőtt cselekszel. legyél erkiölcsösebb, őszinte és becsületes.

De még mindig nem sajnállak. Kezd el a takarítást magad után.

2010. máj. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem kértem, hogy sajnálj,köszi! Tudod, azon gondolkodtam, h leírom miket művelt a férjem, amíg idáig eljutottam, de inkább nem teszem. Nem érné meg a fáradtságot, neked meg úgyis én vagyok a szemét! Hát akkor fikázz nyugodtan, ha ez tesz boldoggá, akkor legyen szép a mai napod!
2010. máj. 18. 11:41
 6/13 Szupermókus ***** válasza:
Első vagyok. Nem fikázlak, félre ne érts. Tudom fáj ha valakinek nekimennek ilyen esetben. Nem tudom tényleg mit csinált a férjed. Viszont egy valami: ha megütött akkor spuri. (Jahh az ilyenektől nem lesz jobb a napom...úgyhogy nem kedvtelésből írom. Csak a véleményem az ilyen esetekről. Ez az oldal azért is van.)
2010. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor csak annyit, hogy nem egyszer ütött meg... és decemberben közölte, h válni akar mert megismerkedett egy nővel. Sokat vitáztunk, aláírom, de nem így kellett volna. Elhordott mindennek, csak hogy bántson, istenítette a nőt, persze rájött, h nem jó úgy, én meg megbocsájtottam neki... Ő azóta "próbál" változni, de én nem tudok elvonatkoztatni a dolgoktól... Próbáltam, de nem megy. Mikor két hete közöltem vele, hogy válni akarok, megint kitört a balhé, aminek verekedés volt a vége. Persze még le is köpött kétszer, h mi az, hogy én el akarok válni tőle... szóval sztem épp ideje volt, hogy megjöjjön az eszem
2010. máj. 18. 11:55
 8/13 A kérdező kommentje:
jah és akkor most majd azért "kapok", h miért nem hagytam el eddig... nem kellett volna ide írnom...
2010. máj. 18. 11:56
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Sztem ne is gondolkozz azon, hogy benne maradj ebben a házasságban. Neked egyáltalán nem jó így, ezért a férjednek sem jó, hiszen tudja (sejti), hogy nem szereted. Minél előbb váljatok el, és kezdj új életet, akár a "nagy szerelmeddel" akár mással. Így csak elvesztegeted az életedet (legalábbis jó pár évet), ahelyett, hogy igazán boldog lehetnél. Gondolom milyen nehéz lehet kilépni ebből a kapcsolatból, és sejtem, hogy eddig ezért nem is tetted meg, de én sok sikert kívánok hozzá!

23/Nő

2010. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

válj el a férjedtől és a másikat is felejtsd el de rögtön!

kezdj új életet! tisztalapot! ha nem ezt teszed, akkor sosem fogsz jó útra térni. legyél vagány nő és valósítsd meg magad. és ne kaparj hülye pasik után! szerintem nem lehet túlsok az önbecsülésed és ez a baj. gondolkozz el azon hogyan látod magad az 5 év alatt. szerető lettél, másodhegedűs, majd bizonytalan feleség, és ez a srác sem egy életbiztosítás. neked az a bajod, hogy nincs önbizalmad, úgy beszélsz erről a két férfiról, mintha minden rajtuk múlna a világon. nőként azt gondolom, hogy nem szabad leadnod magadból ennyire. Légy nő, érezd magad szépnek és érdemesnek egy egészséges párkapcsolatra. Szeresd magad, és a férfiak is őszintén szeretni fognak téged. Ne pazarold el a fiatalságodat. Hagyd ott mindkettőt.

2010. máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!