Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem hogy ismét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem hogy ismét bízni tudjak? Teljesen kész vagyok! SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy a mostani barátnőmben nem tudok megbízni az exem óta aki jócskán leküldött a padlóra. Nos az új barátnőm (5 hónapja vagyunk együtt) nem szolgált rá, de állandóan attól félek hogy kiböki hogy vége vagy hogy megcsal. Pedig nem mutatja jelét hogy felőle gond lenne. Én már nagyon nehezen tudom a kételyeimet lepel alatt tartani. Mondjatok legyetek szívesek ötleteket mi a francot kéne tennem hogy ne legyek ennyire feszélyezett. Nagyon szeretem, és Ő is szeret. Az exemen túlettem magam. ÜDV23F
2010. jún. 17. 15:15
 1/2 anonim válasza:
Beszéltél már erről a barátnőddel? Ha igen, hogy reagált?
2010. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az első 3 hónapba nem is volt gond... Utána jöttek ilyen hülye érzések ahogy azt a bizonyos egy lépés távolságot is elengedtem. Beszélni annyit beszéltem vele, hogy mondtam neki hogy nagyon szeretem és hogy rossz lenne ha ... Ő biztosított afelől ha nem csinálok semmi hülyeséget és olyan maradok mint amilyennek megismert nem lesz gond. Most távkapcsolatba élünk, de mondta hogy szeretné ha már az ősszel, de legkésőbb télen odaköltöznék. Szóval a szándékai komolyak. Sajnos ez exnél is így indult, és majdnem orvosi segítség kellett ahhoz hogy kimásszak a slamasztikából. Szerencsére vannak nagyon jó barátaim akik kirángattak a szarból. ÜDV23F
2010. jún. 17. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!