Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik jobb/rosszabb? Egy 170...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jobb/rosszabb? Egy 170 cm magas 68 kilós 24 éves lány vagy egy ugyanennyi idős 176 cm magas 60 kilós pasi?

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 20:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%
Én a lányt választanám. 27F
2017. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%

Azért a két nemet ne hasonlítsuk már egymáshoz. A kettő összehasonlíthatatlan!!!

Ami pl. a nőknél átlagos súly, az lehet, hogy a pasiknál meg vékony.

Szóval erről ennyit.

2017. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%
Nincs olyan, hogy jobb.. Sose leszel jobb.. ahogy kevesebb sem leszel soha senkinél…
2017. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
25%

#3


A tiéd a főnyeremény!!! :)

2017. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

A magasságon nem lehet változtatni. A súlyon igen.

Ha ez válasz.

2017. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Tehát adott egy kicsivel átlag feletti magasságú lány, aki súlyából ítélve átlagos testalkatú(se nem vékony, se nem duci), és egy átlagos magasságú, vékony pasi. Ez kevés ahhoz, hogy megmondjuk, melyik tetszene, ahhoz kép is kéne. Ez így önmagában kevés adat.
2017. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
25%

Dagadt vagy, most jobb?

Magasság -110 az optimális testsúly, nagyon általánosítva. A srác talán vékonyabb az átlagnál, te meg pont fordítva :D

2017. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
25%
A lány még lehet jó alakú ezzel a súllyal, de a srác az menthetetlenül girnyó. (Legalább egy húszas kell rá, hogy egyáltalán el ne vigye a szél.)
2017. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

Nekem az utóbbi van (na jó, 25 éves és nem 24), de nem cserélném el egy nagyobb darabra. Amikor megismertem, még vékonyabb volt, de nekem ő a FÉRFI. Egyébként nem fújja el a szél, és nem néz ki csontváznak.

Ha én 170 cm és 68 kg lennék, nem érezném csinosnak magam.

Úgyhogy szerintem a pasi van jobb helyzetben.

2017. jún. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
37%

#8

170 magas 68 kiló és jó alak? Maximum a malacok között. Lássunk már emberek tisztán, ez attól messze van. 55 kiló lenne az ideális ebben a korban (nem a vékony, az átlagos/normális), de ok, "erős csontozatú" legyen 60. 8 kiló felesleg van rajta, hogy a fenébe lenne már ez jó alak. Agyam elhagyom. M

Jöhet a szeresd a tested mert a tied, fogadd el magadat duma mindjárt.

2017. jún. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!