Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hónapja egy bulin elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja egy bulin elég részeg voltam, és az egyik fiú haverommal fetrengtem az ágyon. De VAN BARÁTOM és szeretem! Mit csináljak legközelebb? L/18

Figyelt kérdés

Csak a pia hozta ki belőlem, amúgy nem is tetszik a srác,eszembe se jutna ilyesmi! Nagyon szeretem a barátomat! A buli után, másnap, elmondtam neki, hogy az ágyon fetrengtünk, egymás nyakát puszilgattuk és a hátát simogattam, de nem volt se csók se más. Barátomnak elég rosszul esett, de azt mondta, hogy nem tud rám haragudni. Azóta minden a régi köztünk, nem is hozza fel, teljesen megbocsátott. Akkor még azt is mondtam neki, hogy nem is akarok legközelebb ilyen buliba menni, ahol ennyi pia van, meg az a srác, akivel ott részegeskedtünk. Mondtam, hogy nem megyek többet ilyen buliba, mert részegen olyat csinálok,ami amúgy eszembe se jutna, teljesen abszurd dolgokat. MErt amúgy egyáltalán nem vagyok ilyen, hogy akárkivel kikezdek, főleg így hogy van barátom. 2 éve járunk, de semmi ilyen nem volt, csak ez a múltkori.

Az a helyzet, ogy most mégis úgy érzem, hogy szükségem van majd újra ilyen bulira. Imádok táncolni, kicsit becsiccsenteni, dumálni, szórakozni. Ha bejelenteném a barátomnak, hogy mégis mennék ilyen bulira, ahol fiúk is vannak, nem csak a lánycsapat, akkor lehet, hogy rosszul esne neki, és elkezdene aggódni. Megbízik bennem, de részegen nem lehet erre alapozni. Elhatároztam, hogy ha el is megyek újra, akkor nem iszom majd anyi, hogy ilyen legyen. Ez biztos! Az is egy megoldás lenne, hogy a barátomat is hívom, hogy jöjjön, de nem akarom. Imádok vele menni mindenhova, akárkikkel, de ez egy olyan társaság,ahova senki nem hívja a barátját, csak mi vagyunk. Mi lenne a helyes legközelebb? Ne menjek el újra ilyen buliba ha ott van az a múltkori srác, vagy menjek el és bizonyítsam be a barátomnak, hogy most már tudom tartani a mértéket?

(Nem lesz semmi ha el is megyek, de ha akármi lenne biztos elmondanám a barátomnak, mindig mindent elmondunk egymásnak, megbízunk a másikban, nem is erről van szó!) :-)

L/18


2010. máj. 18. 13:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
minden csaj elkurvul a piától
2010. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
lehet, de amúgy nem vagyok ilyen! Legközelebb nem fogok ennyit inni, elhatároztam. MIt csináljak?
2010. máj. 18. 13:23
 3/21 anonim ***** válasza:

A piára nem lehet fogni semmit, én ha szeretem a barátom és nem akarom megcsalni akkor részegen se fogom megcsalni. És szerintem ne menj, ha egyszer megtetted, megteszed mégegyszer is majd.

"Az a helyzet, ogy most mégis úgy érzem, hogy szükségem van majd újra ilyen bulira. Imádok táncolni, kicsit becsiccsenteni, dumálni, szórakozni"

Ezt a barátnőiddel is megtudod tenni...

2010. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 BeerHunter ***** válasza:

Valóban nem lehet a piára fogni. Mert ha elveszíted az önkontrollt, akkor olyan dolgokat csinálsz, amiket egyébként nem tennél. példa: 2 éve járok a csajommal, mondjuk 16 éves korom óra. Nézelődök a csajok terén, mert azért mégis csak sok az a 2 év, meg most vagyok 18, de nem váltok, mert hűséges vagyok (annak akarok látszani, illetve nem akarom elveszíteni a hosszú kapcsolat megszerzett előnyeit). Leiszom magam, előjön, hogy hmmm, ez a csaj eddig nem volt szép, de most olyan kívánatos, hmmm, hmmm, grrr, hmm, grrr... (mindenkinek a fantáziájára van bízva a folytatás)

Másnap persze lelkiismeretfurdalás, stb.

Ha mondjuk nem egy csajt láttam volna meg, hanem egy széthúzott szőrös férfisegg lukát, nem vetem rá magam, csakazért, mert holt részeg vagyok, pedig józanul ezt se, azt se csinálnám.

Kicsit hosszú lett, de remélem érthető.

2010. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Előbújt belőled a rib*nc.Nem kell aggódnod, minden nőben ott lappang, de ez normális, elfojtjátok magatokban a szexuális vágyat.
2010. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Érthető igen. Az a srác, akivel én "kavartam" szerintem helyes, ezért volt. Akárkivel nem lett volna. De ennyi, hogy helyes. Semmi más!!!
2010. máj. 18. 13:42
 7/21 anonim ***** válasza:

retkes rib@ncok mind :)

nyugtatják magukat , hogy csak a pia miatt és többet nem isznak ennyit(csak többet). de mégis vágytok rá :D aztán ha pasi megcsal sír a szátok :D nevetség!

2010. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát az, felháborító!Elég éretlen vagy ha a sajád hibádat nem mered bevállalni hanem másra kened meg a piára.Elcs*szted, hemperegtél a gyerekkel, nem lehet a piára fogni.
2010. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
ÉN NEM CSALTAM MEG!!! És ami volt, mindent őszintés elmondtam neki, és a jövőben máshogy fogom csinálni, nem lesz még ilyenfajta megcsalás sem! Normális kommenteket légyszi!
2010. máj. 18. 13:55
 10/21 anonim ***** válasza:

nézd.. szerencsés vagy h a pasid megbocsájtott... én nem feszegetném a húrt.. vagy hívd el őt is, vagy ne menj..

jas és csak annyit, hogy a pia nem felelős semmiért.. azt is Te voltál...

2010. máj. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!