Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megtetszett a páromnak a haverom barátnője?

Figyelt kérdés

Egyik volt osztálytársam összeülős, beszélgetős estét szervezett maguknál.

Szűk körben voltunk volt osztálytársak, meg 1-2 ismerős. A páromat befogadta ez a társaság.

A lényeg, hogy a házigazdának 2 hónapja lett egy új barátnője, aki vele is lakik. A lány elég egyedi, Németországból jött, német az anyanyelve, de szülői ágról tud magyarul tökéletesen.

Egész este a párom vele beszélgetett, mert érdekes volt számára. Szerinte a lány valamit sumákol.

Aztán arra lettem figyelmes, hogy a lány oda állt a tükör elé felkötni a haját, a párom meg végig őt nézte. Utána a lány elment beszélgetni, a párom is oda ment hozzájuk.

Aztán olyan 23 óra fele közöltem, hogy én már fáradt vagyok és mennék lassan, úgyis oszlóban volt a társaság, mire a párom láthatóan nem akart menni.

Aztán haza értünk, egy csomót mesélt nekem a csajról, hogy szerinte a csaj álszent, kamuzik, stb. Majd 3 napra rá ismerősök lettek este a csajjal facebookon.

Mint kiderült, miután a párom mondta nekem, hogy aludni megy, bejelölte Ő a lányt. Rákérdeztem, hogy miért, mire azt mondta, hogy MÉG ÉLŐBEN A LÁNY KÉRTE MEG, hogy jelöljék be őt az emberek, ő meg bejelölte. Hozzá teszem senki más nem tette meg csak a párom és én nem is hallottam ilyet. :D

Erre kiakadt, és törölte. Érdekes módon megint lesz összeülős est, és a házigazda nem hívta meg rá a páromat, csak engem.(nem tud róla a házigazda, hogy milyen beszélgetés folyt le köztem és a párom között).

Valószínűleg a hűzigazdának is szemet szúrt.

Mi a véleményetek? Túlagyalom? Vagy legyen nyitva a szemem?


2017. jún. 8. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fogalmad sincs róla mi az a párkapcsolat. Ne dobálózz olyan szavakkal, amiket nem értesz.
2017. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért ne lenne fogalmam róla?:)

Pont azért írtam ki a kérdést, hogy ha nincs igazam, akkor megbizonyosodjak róla. A hibáiból tanul az ember.

2017. jún. 8. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

#2 Kétlem, hogy 1 szót is komolyan vennél belőle, de bemásolom neked ide egy privát levelezésem egy darabját. Rólam szól és én írtam.


A féltékenység "semmire nem jó, hacsak arra nem, hogy remek eszközévé válhat egymás lelkének a legyilkolására.

Aki menni akar, azt nem állítja meg ez sem, sőt még lök is rajta egy nagyot véleményem szerint.


Nekem minta szüleim vannak. Soha nem voltak itthon durva érzelmi zsarolások és játszmázások. Az első két komoly kapcsolatommal kezdve lassan épült fel bennem egy teljesen fals logika, a másodiknak a végén már óriási veszekedések és egymás kölcsönös fojtogatása váltogatták egymást.

A megsértődés már beváltható kreditté vált. Az lett az uralkodó filozófia, hogy hol haraphatok még egy kicsit ki magamnak a másik életéből? Ahelyett, hogy hozzátennénk egymáséhoz. 4 évig éltem ebben, előkerült kés is, folyt vér is. Szóval heves lángon égettük a gáztartály falát, amin ültünk. (nyugi, azért jól van mindenki)

Mert abban azóta biztos vagyok, hogy a szerelem az pontosan minden, ami nem ez volt.


Szakítás után embert sem akartam látni a másik nemből, úgy jó 1 évig. Hosszas gondolkozással igyekeztem helyre rakosgatni a világom darabjait, mint a padlóra hullott, törött cserépedény maradványait. Hamar rájöttem azonban, hogy ez már nem lehet ugyanaz a forma, alapvetően hibás volt az addigi modell, amiben működni és működtetni próbáltam.


Alapvető igazságokat próbáltam ekkor újra fogalmazni magamban, immár korábbi énem kötöttségeitől mentesen, szabadabban. Ugye, amit le is írtál, hogy a féltékenység nem a szerelem jele, sokkal inkább az ego túlműködéséé, vagy éppen annak kóros hiányából fakadó kompenzációra tett kísérletéé.

A bizalmat ingyen adom, pontosan ezért hívják bizalomnak és nem a "bizonyított lojalitásért járó jóhiszeműségnek" mondjuk.

A bizalom nem is tudás, hanem hit alapú és ezzel mutatom ki a kapcsolatunkba vetett hitemet, és az elköteleződésemet.

Persze rettenetesen szar érzés, ha pofára ejtenek ennek ellenére, de ezt a kockázatot vállalni KELL egy jó kapcsolat reményéért és százsorosan megtérülhet.

És ez nem naivitás. Naivitás inkább azt feltételezni, hogy enélkül létezhet szerelem vagy kiegyensúlyozott játszmáktól mentes kapcsolat."


Vond le magadnak a következtetést, hogy miért tettem az első állításom.

2017. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyazz azzal a lannyal. Vagyis ne vele.. hanem a baratoddal. En is azonnal leptem mindig, ha ilyesmi volt. Ilyenkor helyre kell tenni.
2017. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a 3-as kisregényét, de sztem fa*szság ahogy van.


Válaszolva a kérdésre:

Én nem vagyok épp féltékeny típus, de a jelek miatt, amiket megadtál, jó ha odafigyelsz a barátodra. Nem vonnám le azért egyből azt a következtetést, hogy akarna is valamit a lánytól, mert szimplán lehet tényleg érdekesnek tartja csak.. De ha többször meg is nézte pl, azért az kicsit többre utal, mint sima haveri szimpátia.

(Mondjuk még ebben sincs feltétlenül rossz, mert ha csak megnézi, nincs semmi, de ha tényleg tetszik és úgy akar vele közelebbről megismerkedni, az nem szép dolog, mivel párja van-te. Féltékenység ide-vagy oda..)

2017. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!