Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik évfolyamtársam barátnője már 2 éve megtetszett nekem, órák közti szünetekben mindig egymással lógunk. Hazakísértem, elkértem a telefonszámát és megadta. A fiúja szerintem egy "hülye" gyerek, ellenben velem. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A lánnyal nagyon jól megvagyunk, ha nem lenne a fiúja, szerintem már járna velem... 14/f vagyok, a lány és én is kitűnő tanulók vagyunk, ugyanabba az iskolába jelentkeztünk. Az évfolyamtársam 2-es tanuló... Sokkal jobban járna velem, én azt gondolom. Mit tegyek?
2012. márc. 3. 16:14
 1/6 Hanariko ***** válasza:
nincs jogod eldönteni hogy kivel járna jobban. Ha vele van akkor vele van. Bár az hogy megadta a számát... lehet szimpi vagy neki, de akkor sem jelentheted ki hogy veled jobban járna. Nyilván nem az esze miatt szereti, másért, amiről valószínűleg nem tudsz.
2012. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ , és igazad van... valahogy nem igy gondoltam, csak nemtudom megfogalmazni. Köszi
2012. márc. 3. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Friendzoned.
2012. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lüke, hívd fel a telefonszámán.
2012. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 123kid válasza:
Mondd meg a lánynak mit érzel... ki tudja talán a fiú már nem is szereti... csak úgy ,,divatból" van vele... viszont ilyet még csak véletlenül sem mondhatsz a lánynak hogy veled jobban járna mert akkor többet barátok sem lehetnétek...
2012. márc. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mit gondolok? Azt, h nagyon egoista vagy. Mi az, hogy jobban járna veled? Meg hogy hülye? Senkit nem kell így lehurrogni, mert lehet valaki kitűnő, ha a magatartása necces. Vagy lehet valaki "hülye"-ahogy te írtad-ha a lánynak a személyisége jobban tetszik, annak az adott fiúnak.

Ezt a szöveget, amit írtam ne értsd félre, nem negatívan írtam, csak, ha tényleg ennyire tetszik, az ízlését nem hurrogod ennyire le. Képzeld el, ha valaki ezt mondaná. Neked hogy esne? Gondolkozz el ezen. :)

Még egyszer a szöveget nem negatív célként írtam.

2012. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!