Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bella673 kérdése:

Szerelmes lehet a pasim?

Figyelt kérdés

Érdemes újra kezdeni két hónap szakìtás útán én kerestem meg mert hiányzik de mint ki derült én is neki pedig meg csaltam!

Szerelmes lehet a Pasim?



2017. jún. 8. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"meg csaltam" helyesen megcsaltam

"útán" helyesen után

mert előtt vesszőt használunk


Kérdezd meg tőle, mi innen, szinte nulla infóból honnan tudhatnánk?


Egyébként grat, hogy megcsaltad. Hogy tudsz azok után tükörbe nézned? Gerinced meg van még?

2017. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A jósnő mit mondott?
2017. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jav: nézni
2017. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy már nem szerelmes a pasid, miután megcsaltad. Vagy nem beléd.
2017. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igaz nem ismeritek az elozmenyeket de a szeretom volt" s ő azt hitte hogy megcsalom...
2017. jún. 8. 22:52
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

az előzmények:



Ez tenyleg a veg?

Hibaztam ra irtam a baratom exere de csak mert huzott vele sex utan fel hozta hogy jobb a segge,majd egy este hogy ugye nem irtam neki semmit hogy en vagyok neki,

Felkaptam a vizet mert szeretem nagyon s igen irtam neki masnap kepel egyutt.

A csavom pedig masnap le hordot szo szerint le alazott mindenek :(

Azota szoba semm akar alni velem azt akarja hogy hagyam b.nom elott is le alazott csunyan.

Most ott tartunk minden kapcsolatot meg szakitott velem.

En meg hulye szenvedek miatta!

Keres meg szerintetek?

04-25 22:59


Szetteptem a szivem hogy erezhesselek?

Ossze ismerkedtem az interneten egy ferfival ismeros altal napi 24ben irtunk hivtuk egymast mindent tudtunk egymasrol es 2x talalkoztunk 2honap alatt igy jott ossze a masodik randin egyutt aludtunk 2x sexeltunk jol eretuk magunkat.

E kozben nekem vam ferjem aki mit semm tud semmirol mai napig. A szereto be valotta hogy meg mindig az exet szereti es jottek a bonyodalmak veszekedesek koztunk most ott tartunk hogy minden kapcsolatot meg szuntettet velem csalodott vagyok nagyon 😢

Ijenkor a ferfi is szemved vagy csak a no????

04-28 10:57


Ekkora bun lenne?

2honap ismetkedes utan le fekudtem a ferfival minden jo volt 2.randin sexeltunk.

Majd fel hozta hogy meg szerelmes az exebe es hogy ne szeresek bele,en erre gondoltam hogy az exenek el kuldok par kozos fotot hogy o velem van a csaj ki semm akadt de a csavonak ez szakito ok volt s azota meg szoba semm all velem!

Ez ijen nagy bun lenne? A masik hogy o is elkuldte az exemnek a kepeket mert ezzel vissza adja azt amit tettem.

04-29 19:55


Mit tegyek ha minden kapcsolatot meg szakitott velem? En meg szemvedek miatta?

04-29 20:46

2017. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a tárgy:


Ijen lenne egy ejszaka?

Egy ejszakas kalandba miert visz bele a ferfi extrakat miert bujik ossze velem majd fel hozza aludjak vele??

05-29 20:59

2017. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Írd le érthetően a kérdést, vagy menj a tini rovatba.
2017. jún. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaja szerelmes. Te is írtad, hogy az exbarátnőjébe.
2017. jún. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pécs?
2017. jún. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!