Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt párom akitől van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom akitől van egy gyerekem újra akarja kezdeni de nem tudom kitől valaszak mert van egy srác akit még ismertem közben. Most melyiket valaszam?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik tud helyesen írni és akkor gyakorolhatsz vele.


Te tudod,hogy melyikük iránt hogy érzel.

2017. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi döntsünk helyetted? Látom, te se a felnőtti érettségedről vagy híres.


A te életed, a te döntéseid, a te felelősséged!


Egyébként pedig, magánügy, nekünk semmi beleszólásunk sincs a te életedbe.

2017. jún. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A gyeremkem apját szeretem de már nem tudnék bízni benne anyiszor át vert meg csalt. A masik srác pedig tudom rendes de mintha bűntudatot lenne ha nem a gyerek apját választom
2017. jún. 8. 22:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól van, gratulálok neked. Látom, még a gyereked apjától nem szenvedtél eleget, hisz ahogy írod is, lelkiismeretfurdalásod van, azért, mert már egy másikkal szeretnél inkább lenni. Mégis mitől? Attól, hogy végre boldog lehetnél?

Ne legyél már ennyire gyerek.


Ha visszamész az exhez, a gyerekeddel b...szol ki magyarán, te már csak mellékes szereplő leszel.


Egy gyereknek boldog, békés, harmonikus család szükséges. És HITELES SZÜLŐK!!!

2017. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"anyiszor át vert meg csalt. "


Kérdés? Van még?

2017. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Átvert, megcsalt...és ezek után még felmerült benned hogy visszamész hozzá?

Könyörgöm legyen már önbecsülésed! Az ilyen embert páros.lábbal rúgjuk kifelé, menjen csak minél messzebb, nem visszafogadjuk. Miért, szerinted megváltozott? Persze hogy nem.

2017. jún. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te tudod, melyiket nevezheted inkább életed szerelmének.
2017. jún. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!