Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt terjesztik, hogy járok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt terjesztik, hogy járok a legjobb fiúbarátommal, aki ráadásul a pasim legjobb barátja. Cink?

Figyelt kérdés

A legjobb fiúbarátom az évfolyamtársam is egyben, és a pasim legjobb barátja.:) A pasimon keresztül ismertem meg, és azóta nagyon jóban vagyunk, imádok vele lenni, mindig jól elvagyunk.:D A suliban észrevették többen is, h elég sok időt töltünk együtt mostanában, pedig csak barátként beszélgetünk egymással... páran azt terjesztik a suliban, h mi járunk. Minket nem nagyon zavar, és a pasimnak mikor mondtuk, ő is csak röhögött rajta.:D De mégis, szerintetek cink?

17/L


2010. máj. 18. 15:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
szerintem ez klór
2010. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
inkább kén
2010. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

komolyra fordítva,énis ugyan így jártam egy lánnyal,és majdnem rá is ment a barátságunk.szóval csak óvatosan:).bár úgyis mindjárt vége a sulinak..

19/F

2010. máj. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
vagy gáz, mint a hidrogén
2010. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem úgy tűnik h nem érdekel benneteket az amit terjesztenek rólatok, ha képes vagy itt ezt megkérdezni...

Ti magatok vagytok a Propán-bután.

2010. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem, nincs ezzel semmi gond. De azért megjegyzem, hogy többnyire nem a semmiből indulnak az ilyen pletykák. A srác biztos, hogy nem érez irántad semmit?


20F

2010. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
réz vagy vas,de lehet inkább bronz.
2010. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem... ő is ugyanúgy áll hozzám, mint én hozzá.:) Tehát barátként. A pletyka talán onnan indult ki, hogy egyik reggel a suliban mikor tökkómásak voltunk egymás vállán aludtunk.:D De sztem ebben nincsen semmi. A barátok is szoktak egymás vállán aludni.
2010. máj. 18. 15:29
 9/18 anonim ***** válasza:

Én az én barátomat az ablakon vágnám ki ha a vállamra merné tenni a fejét! (minimum az 5. -ről)

22/F

2010. máj. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
LoL! Ha fiú teszi fiú vállára a fejét, az tényleg ciki.:D De ha fiú teszi lányéra, az sztem tökkorrekt.
2010. máj. 18. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!