Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem akar velem elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem akar velem elég időt tölteni? Nem szeret?

Figyelt kérdés

Együtt aludtunk a héten is 3x, de ezt nem nevezném minőségi időnek, mivel későn találkoztunk, fürödtünk, alvás majd reggel korán kelés. Még szexelni sem szexeltünk kb. egy hete. Ma mondta,hogy este eljön hozzám, majd bocsánatkérés nélkül lemondta nemrég. Én a jövőhéten jobban ráérek, de kijelentette,hogy ő nem fog ettől függetlenül többet együtt aludni velem szokásostól. Ez nagyon rosszul esik azt mondja szeret, meg abban biztos vagyok hogy nincs más nő a képben, de akkor miért lehet ez? Már ez a szexmentes időszak is kezd frusztrálni, nekem is vannak igényeim,ha már barátom van.

Szerintem nem tapadok rá nagyon, telefonon is ő szokott keresni a legtöbbször, azt sem bánom ha elmegy hetente a barátaival valamerre, én sem akarok 0-24 rajta lógni, csak úgy gondolom többet érek mint heti pár félnap.

(500 méterre lakunk egymástól)

Mit gondoltok mit csinálhatok? 9 hónapja vagyunk együtt. 22/N, 27/F (Az exével ekkorra már össze is költöztek)



2017. jún. 11. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Mondd el neki, hogy ez rosszul esik neked, és szeretnél magyarázatot kapni a viselkedésére. Te próbáltál szexet kezdeményezni?
2017. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Ha ilyen közel laktok, én meglepném őt otthon. Felvennék valami dögös, mégis elegáns rucit, és rámásznék. ;) ha elutasít,akkor beszéltünk utoljára
2017. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem írtál semmit a dolgok hátteréről, így nehéz választ adni. Nem akar vagy nem tud veled lenni? Írtad, hogy csak együtt alvásra jut idő, ezek szerint dolgoztok mindketten folyamatosan? Mert ha így van, akkor én a minimális együtt alvásnak is örülnék, hogy legalább kihasználunk minden percet.

Vagy amúgy folyton otthon ül, nem csinál semmit, haverozni meg sosem fáradt? Mert akkor igen, jogos, hogy azt érzed, elhanyagol.


Nagyon nem mindegy, hogy milyen körülményekről beszélünk. Mi együtt élünk a párommal, ennek ellenére sem találkozunk többet nálatok, sokszor csak váltjuk egymást, mire ő hazaér, én indulok dolgozni, vagy ha egy beosztásban dolgozunk, akkor van negyed óránk egymásra, plusz az együtt alvás. Nekünk ilyen a munkánk, barátozni meg akkor megyünk, ha a másik amúgy sem érne rá, tehát még az sincs, hogy közösből lopnánk időt.


Félre ne érts, ezt most nem sajnáltatásból írtam le, csak példának, hogy nem törvényszerű az, hogy a kapcsolat romlana, ha a körülmények fogtak össze ellenetek. :) De erről nem sokat írtál, így csak találgatni tudok.


Amit tenni, tudsz, hogy leülteted, hogy neked ez kevés: tűzzetek ki célt, munka/beosztás váltás, jusson több rátok, vagy mondd el, hogy szeretnél összeköltözni, hogy még ha tartalmas idő nem is, de az együttalvás jusson nektek. Ha meg másra jut idő, csak rád nem, akkor azt mondd el őszintén, hiszti nélkül, hogy neked ez kevés, és szeretnéd, ha többet járnátok randizni.

Kezdeményezni meg neked is szabad, ha épp alvásidő van. :)

2017. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"csak úgy gondolom többet érek mint heti pár félnap. " - szerintem rosszul gondolod - az exe, aki többet ért, te meg csak ennyit.
2017. jún. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nem vagy fontos neki. Egy szerelmes férfi nem ilyen....
2017. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na jól van. Tényleg nem vagy fontos neki. Ha szeretne, alig várná, hogy veled legyen. Beszéld meg vele, ha nem változtat, engedd el!
2017. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!