Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik az esetleges jelei annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az esetleges jelei annak, hogy ha a pasi már nem szerelmes? És nem akar sok időt velem tölteni?

Figyelt kérdés

A barátommal 7hónapja járunk, de ugy érzem hogy nem akar velem sokat együtt lenni... én legszivesebben mindig vele lennék. Ő 20 én 17vagyok.

Igaz kérte hogy menjek át vasárnap, de sajnos nem tudtam...iyg mondta hogy hétfőn megyek és nagyon örült nekem... egész nap ölelt, belém tudna bújni. Most pl. ma nem találkoztunk, de irt smst és délután felhívott. Holnap találkozunk, de ma azt mondta hogy nembaj ha megelőztem a hívásban (én haamrabb hívtam ma) majd engem felhív csütörtökön amikor megy haza.

Mondom: Miért nem találkozunk csütörtökön?

erre Ő: DE! csak ugy értettem, hogy amikor majd tali után megyek haza, akkor hívlak fel. Mert csütörtökön nemtudunk annyit együtt lenni, mint holnap.

Mert oké, nálunk szerda a hosszú találka nap, akkor együtt lehetünk estig, hétköznaponként meg csak délután 4-5-ig.

De nemtudom... lehet hogy nem akar velem találkozgatni? Vagy ezmi? Túlreagálom? Mit tegyek?


2010. máj. 25. 17:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Flegma,nem mosolyog,esetleg ingerült,mellébeszél stb.
2010. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valami más dolga/gondja/baja van. Nem szabad túlreagálni mindent,nem szabad egyből a rosszra gondolni! Ha találkoztok legközelebb kérdezz rá nála mi a baj.

És nyugi! :)

2010. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

istenem szeret téged így látatlanba ez jön le de ezt te tudhatod szerintem ne cs.eszd el a hülyeségeiddel az enyém tgnap pl a telóm a földhöz vágta ,r.ibancozz a semmiért úgyhogy MI TUTI NEM maradunk együtt sokáig..pedig első szerelem

16L

2010. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ő még bulizni akar és a haverjaival lenni, mert biztos úgy gondolja, hogy lesz elég ideje az egész életét egy lánnyal tölteni. Ebben a korban még jobban érdekli a fiúkat a hülyéskedés meg a haverok majd később ilyen 24-25 évesen kezd majd el arról gondolkozni, hogy feleség, gyerek stb..
2010. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, hol itt a baj. De tényleg nem. Leírtad egy szerelmes pasi viselkedését. Miből gondolod, hogy nem akar veled találkozgatni? Lehet, h már én vagyok fáradt, de háromszor elolvastam, és nem sikerült rájönnöm, hogy melyik gesztusa, mondata miatt érzel így...
2010. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Jaaaaaj ne már megint te vagy az????? Mondtuk már hogy kezeltesd magad mert üldözési mániád (is) van!
2010. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nemtudom... csak hogy talán nem akar velem annyit együtt lenni, hogy már azt tervezi hogy mikor hív fel. mert pl. csak telon szeret velem beszélni.

Micsoda?????Megint kivagyok?????

Életemben először járok ezen az oldalon

2010. máj. 25. 17:57
 8/21 anonim ***** válasza:
Az a 17 éves lány aki 100 kérdést írt ide hogy milyen féltékeny a pasijára ok nélkül... Szánalmas. Érdekes hogy pont ugyanannyi a korotok és a stílusod meg a téma is. Leírod mennyire szeret és tökéletes és ennek ellenmére mindenféle problémát gyártasz....
2010. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ki ő, hogy már megint?

Amúgy én nem is értem a kérdés kifejtését:(

2010. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem ebből a telefon tervezésből is az jön le, hogy szeret... Lehet, naiv vagyok? Annyira csak nem, 3 éve boldog házasságban élek :)

Szóval: mivel pont telefonáltatok, adott volt a gondolat, hogy mivel holnap sokáig együtt tudtok lenni, így akkor gondolom nem hív, viszont csütörtökön, amikor sajnos csak kicsit találkozhattok, a találka után RÖGTÖN, hazafelé felhív majd. Nyilván azért említette meg, hogy ne te hívd majd, kíméli a pénztárcádat. Gondolod, hogy így tenne vki, aki nem szeretne?

2010. máj. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!