Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon a farkukat küldözgető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a farkukat küldözgető férfiak milyen reakciót várnak ilyenkor?

Figyelt kérdés

Az alábbi cikket látva gondolkoztam el, én is számos levelet kaptam ezen az oldalon is, amint kiderült egy kommentemből, hogy lány vagyok, hogy semmi szöveg, csak elküldik a farkuk fotóját.

[link]


Nem hiszem, hogy ezekre a levelekre kapnának túl sok választ, én már meg sem nyitom, tehát nem értem, mi élvezet van ebben?


2017. jún. 11. 19:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%

Erre még én férfiként is kíváncsi ennék.


Abból indulok ki, hogy farkat küldözgetni idő és energiaigényes feladat. Tehát csak akkor csinálja valaki, ha van rá kereslet is, hiszen ha szétküld mondjuk 200 levelet, és abból 195 tiltás, 5 pedig anyázva a fenébe küldi, akkor nem tűnik effektívnek a egész.


Szóval leginkább olyan nőre lennék kíváncsi, aki kapott egy farokfotót, meglátta, és mondta a pasinak, hogy "gyere szivi, a Hervadt virág köz 5-ben várlak, tégy magadévá"

2017. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
11%
Ha nekem puncit küld egy nő nem kérem, hogy magyarázza el :D
2017. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

2.: igen, ez a különbség (bár azt kétlem, hogy ilyen túl sok lenne). Viszont a nők 99%-a nem kíváncsi meglepetésszerűen elküldött farkakra.

Én csak arra tudok gondolni arra reagálva, amit az első hsz írt, hogy valaki olyan szinten vágyik a figyelemre, hogy annak az 5/200 anyázó levélnek is örül, mert legalább nem érzi magát láthatatlannak. Ez viszont akkor nagyon szomorú.

2017. jún. 11. 20:28
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Gőzöm sincs. Valószínűnek tartom, hogy az ilyeneket nem a csajok hamvas lelke érdekli és nem is házassági ajánlatot tesznek ezzel.


De ezek szerint bejön, merthogy csinálják.

2017. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

"alószínűnek tartom, hogy az ilyeneket nem a csajok hamvas lelke érdekli és nem is házassági ajánlatot tesznek ezzel."


A cél egyértelmű, hogy szexre gyúrnak (és nem hamvas lélekre meg ásó-kapa-nagyharangra), de tippre még alkalmi, egy éjszakást is könnyebb úgy szerezni, ha dumálsz a nővel 2 szót, megkérded, hogy nem ér e rá elugrani most egy italra egy italra, és a végén bepróbálkozol.


Azért, mennyire kétségbeesett nőt kell ahhoz találni, aki egy farok fotóra rágerjed?

2017. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Választ sem várnak. Arra izgulnak, hogy egy nő véletlen pillantást vetett a farka fényképekre.
2017. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy egyértelmű célzás arra, hogy tetszik a lány, az értelmesebbik része ezt le is vágja. Persze lehetne küldözgetni a szia, mizu? üzeneteket, de gondolom senki sem azért van fennt, hogy hosszú, unalmas üzenetváltogatásokat folytasson. Szóval célszerű minél gyorsabban a lényegre térni.

Itt azért valljuk be az sem mindegy, hogy a férfi mekkora farokfotót küld. Az ilyen vékony 10 centis példányokra azonnali tiltás jön a nők részéről, viszont ha egy 18 centissel próbálkozik, na az már igen! Arra már felkapják a fejüket.

2017. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Komolyan? Nekem van 18-as, és még egy csajnál sem volt az, hogy csak ezért akart volna bármit. A barátnők megjegyezték, hogy nagy, de egyik sem volt annyira oda tőle, amennyire te gondolod.
2017. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Jól van na. Csak próbálom a másik oldalról megközelíteni a dolgokat.
2017. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Én még sose kaptam ilyet szerencsére :D de hallottam már erről a jelenségről és egyetértek az ötössel.
2017. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!