Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számíthatok rá, hogy a közeljö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számíthatok rá, hogy a közeljövőben lépni fog?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt, ebből 5 és fél éve együtt lakunk. A mindennapokkal nincs baj, jól kijövünk, éljük az életünket. De 3 éve már, hogy babára vágyom. Szeretnék a felesége lenni, és családot alapítani, de egyikre sem hajlandó. Eleinte célozgattam, majd nyíltan beszélgettünk a témáról. Most ott tartok, hogy ultimátumot fogok neki adni. Gyereket MÉG nem akar, az esküvő pedig számára nem lényeges/fontos (ha valóban így van, akkor a kedvemért miért nem megy bele? Még a kezemet sem hajlandó megkérni.)Folyamatosan (értsd, a 3 év alatt) csak ígérgetett, hogy majd lesz egyszer esküvő/gyerek, de nem lép. Túl a 3. x-en becsapva érzem magam. Nagyon szeretem, alig várom, hogy gyermekünk legyen, de ezzel az időhúzással úgy érzem, ez a szeretet csak egyoldalú. Mitévő legyek? Az ultimátumra 3 év fokozatos puhatolózás-célzás-beszélgetés, végül csalódás késztetett. Anyagilag átlagosnak mondható pár vagyunk, 6 szép évvel a hátunk mögött, de ugyanott tartunk, mint 6 éve. Én már lépni szeretnék. Vajon ő mikor fog? Nem ő az igazi számomra? Csak azért hogy gyerekem legyen, nem akarok szakítani vele, hogy mással gyorsan összeházasodjak, és bekapjam a legyet, én VELE szeretném építeni a jövőnket, de ha ő nem akar tőlem semmit 6 év után, mi a garancia arra, hogy x időn belül meggondolja magát? :(

2017. jún. 13. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
semmi,ő nemakar gyereket soha,ezt vagy elfogadod vagy szakitassz.
2017. jún. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit meggondolnia, soha nem is akart veled gyereket, családot. Barátnőnek épp elég vagy, tőle többre ne számíts. Illetve ha kierőszakolsz egy házasságot, gyereket, akkor egyszercsak majd lelép Barátnő 2.- vel.

Miért vagy még vele? Csak a saját idődet pazarlod, ő nem akar semmit tőled, neki így vagy kényelmes, ezt az állapotot próbalja fenntartani, amíg tudja, akár üres ígérgetések árán is.

2017. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, ő nyílt apokkal játszott, hülyeség volt alapból kapcsolatba kezdened vele, ha neked ezek fontos dolgok.
2017. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja meggondolni magat. A tietek tipikus pelda arra a kapcsolatra, ahol a faszi elvan, hiszen van punci, kaja, otthon melege es meg az alsogatyajat is bedobja valaki a mosasba, mikozben tudja, hogy o nem ezzel a novel akar megoregedni, es igazabol semmi komoly kapcsot nem akar kettejuk kozott, csak jobb igy varni az igazit, mint egyedul egy alberletben, ahol nincs se allando punci, se otthon melege. Aztan amint megjelenik az Igazi, fel even belul eskuvo, szertartason meg mar baba is a pocakban, es lam hirtelen hazasodos fajta lett az uriember.


Ne varj tobbet.

2017. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A pasas gáz, mert hiteget. A helyedben lépnék. Én soha nem akarok gyereket de egy nőt se vertem át, a párommal ismerkedéskor közöltem ezt, mondtam, hogy ezzel a tudattal jöjjön velem össze. Nincs belőle gond, neki már van, aki tizenéves, így nem akar már, én meg boldog vagyok, hogy nem akar egy olyan terhet rám rakni, amit soha a hátam közepébe sem kivánok.


Mint látod, vannak korrekt férfiak is. Ezért KELL már ismerkedéskor lefektetni, hogy mik a tervek. Elijeszted netán? Menjen csak, akkor nem ő az embered! Ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy ezt lassan kell felvezetni és illúzióid se legyenek, hogy majd miattad megváltozik. Van, aki egyszerűen soha nem akar.


26/F

2017. jún. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok időt vesztegettél rá - 3 évig ígérgetni - kicsit sok, és nagyon jellemtelen dolog.
2017. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, végül hogyan alakult? Hasonló helyzetben vagyok, sajnos én is. 6év/29N 32F
2018. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: Köszönöm a kérdést, szerencsére épp az ultimátum előtt közölte, hogy jöhet a baba! Most vagyok 13 hetes kismama. Vagy megérezte, hogy nagy baj lehet(és elveszíthet) vagy valóban megérett az apaságra vagy nem tudom.. de épp időben cselekedett. :)
2018. júl. 27. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!