Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés
Egy kapcsolat elején vagyok. Ez az a fajta kapcsolat, amikor már az elején egymásra vagytok hangolódva és élvezitek minden együtt töltött percet. A probléma az volt, hogy beszélgettem az exemmel. Nekem nem jelent ő semmit, de mikor egy véletlen beszélgetésben megemlítettem a párom előtt, akkor neki nagyon rosszul esett. Az exem azóta letiltottam és bocsánatot is kértem a barátomtól, de még most is bűntudatom van, hogy egyáltalán minek beszéltem vele... Megbántottam egy számomra nagyon fontos embert. Szerintetek hogy tegyem jóvá?

#szerelem #ex #kapcsolat #bocsánat megbántás
2017. jún. 14. 16:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
és leszól egy biztató hang az égből: "Heeeeadshooot!"
2017. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Beszélt meg vele, hogy megbántad amit tettél. Így neked is könnyebb lesz. Őszintén, egyszerűen rendezd.
2017. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, de úgy érzem kevés. Még mindig megbántva érzi magát, jogosan.
2017. jún. 14. 16:33
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
De miért baj az, ha szóba állsz az exeddel, vagy ha kiejted a nevét a mostani párod előtt? Ennyire bizalmatlan? Ha nem adsz rá okot, akkor nagyon érdekesen viselkedik a párod. És te is. Minek van ettől lelkiismeret furdalásod?
2017. jún. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mert legalább szólhattam volna előre, hogy beszélni fogok vele. Úgy tűnhetett, mintha titkolnám. (legalábbis ő ezt mondta)
2017. jún. 14. 16:38
 6/19 anonim ***** válasza:
Minél jobban felfújod az egészet, annál inkább úgy tűnik, mintha lenne okod magyarázkodásra. Bocsánatot kértél tőle, hogy ezzel megbántottad. Ennyi, lépj túl rajta. Ha te ezt teszed, előbb-utóbb ő is megnyugszik.
2017. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Jesszus. Ezt most hagyd abba. Beszélgettél az exeddel,és? Jogod van hozzá, senkinek nem ártottál vele, a mostani barátodnak sem, amennyiben nem megcsalási szándékkal tetted, de nyílván nem. Nem tartozol magyarázattal a barátodnak, azzal beszélsz akivel akarsz. Nehogy már lelkiismeret furdalásod legyen.

Őszontén szólva ha a helyedben lennék és ilyen miatt sértődés lenne, úgy vágnám ki mint macskát wc-zni. De most komplyan, mi ez az elszámoltatás? És még aszisztálsz is hozzá. Gratulálok! Az a baj, hogy ha a pasikád ilyen miatt nyüvög, könnyen lehet hohy ő is az a betegesen féltékenykedős barom, akitől menekülni kell.

Figyelj oda, mert olyan kapcsolatba nem szabad bele merülni.

2017. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Azért könnyen manipulalható vagy. Egy kis piazlicsáré dologról simán elhitette veled a barátod, hogy huu de csúnya, rossz dolgot tettél, amiért egy bocsánat kérés nem is elég, és szinte térden csúszol előtte...

Igaza van az előttem szólónak, légy résen, mert lehet előbb utóbb azon kapod magad, hogy már az is baj, ha a sarki közértessel beszélgetsz...

2017. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem hogy örülne a csóka hogy tud a beszélgetésről. Én nem tudtam hogy exem màssal beszél csak sejtettem. Azért is lett az exem.
2017. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem csinálsz belőle problémát.


Nem az a baj, hogy beszéltél az exeddel, hanem hogy nem hülyézted le kapásból azt a marhát, akit most párodnak hívsz, amikor először besértődött.


Értsd meg: ha nincs mit jóvá tenni - mert kicseszettül nem valamiféle megcsalás okán beszéltél az exeddel -, akkor NINCS MIT jóvátenned!

Ez van. Kész. Dolgozza fel!

(Neki is könnyebben fog menni, ha nem kuncsorogsz nála folyton bocsiért, mert ezzel csak az ő hamis áldozatszerepét erősíted. Nincs miért áldozatnak tekintenie magát. Akkó' meg mit hülyéskedik?)

2017. jún. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!