Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki fog nyírni. Hogyan tegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fog nyírni. Hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés

Párommal albérletben élünk fél éve.

Egy ideje tervbe vettem, hogy felhívom pár kollégámat és csinálok egy zárt körű csapatépítő programot.

Mielőtt ez megvalósult párom megkért rá, hogy egyedül azt a bort ne bontsuk fel, ami a 30. születésnapjára kapott és őrizget egy ideje hogy majd együtt isszuk meg. Megígértem, hogy szólok a többieknek és vigyázni fogok rá. Na szerintetek mi lett a vége?

Az egyik idióta, flúgos csaj felbontotta mert nem vette észre rajta a címkét.

Párom nagyon hirtelen haragú, ha ilyesmiről van szó, de inkább attól félek hogy rosszul esik majd neki a figyelmetlenségem. Próbáltam interneten hasonló palackozásút rendelni de nem találtam. Most mi lesz?

Öntsem fel valami mással? Komolyan úgy érzem magam mint egy nagy mamlasz most.


2016. jún. 20. 08:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"Öntsem fel valami mással?"


Szerintem ez rossz ötlet, egyszer úgyis ki fogja bontani és akkor kiderül. Valamint gondolj bele mennyi feszültséggel járna ez számodra, hogy te tudsz erről, és még el se mondtad neki az igazat. A legjobb az ha leülsz vele szépen és megbeszélitek, bocsánatot kérsz tőle és elmondod, hogy nagyon sajnálod, értékelni fogja.

2016. jún. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
De miért hagytátok szem előtt a bort? Aki bulit rendez,tisztában van vele,hogy amig van teli üveg,addig bontogat a jónép. Mondd el neki,megölni nem fog,max egész életedben ezt fogja a fejedhez vágni,na de azt meg ki kell bírnod.
2016. jún. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jajjj :(
2016. jún. 20. 09:23
 4/14 anonim ***** válasza:

Én a helyedben vennék azért valami különleges bort, ha nem is tudsz ugyanolyat.

Mondd el neki őszintén, hogy mi történt. Hibáztál, de nem hanyagságból, és nem történt jóvátehetetlen baj.

2016. jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A legjobb,ha elmondod neki úgy,ahogy történt, az ilyen trükközéseket felejtsd el,hogy utána töltöd, vagy elrejted stb. annál rosszabb lesz.
2016. jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nem értem, miért nem dugtad be egy ruhás szekrénybe jó mélyre, a buli végéig?


annyira praktikus megoldás...

2016. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nehogy vegyél helyette másikat! Ha nekem adnának egy szeretett holmim helyett egy hasonlót nagyon berágnék.

Mondd el neki személyesen mi történt, és hogy nagyon sajnálod. Meg kell hogy értse, nem te voltál igazából a hibás, ilyen balesetek elő szoktak fordulni. Lehet dühös lesz egy darabig, hagyd amíg lenyugszik.

2016. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Ha nekem adnának egy szeretett holmim helyett egy hasonlót nagyon berágnék. "


Itt nem a szeretett holmi a lényeg, hanem hogy egy egyszeri akármilyen kettesben töltött borozásra legyen otthon valami különleges - még ha nem is az, amit eredetileg akart. Nem azzal az indokkal, hogy "tönkrement, de itt egy másik", hanem attól függetlenül, hogy "drágám, én azért szeretném veled a közös romantikázást, hogy ezt most elrontottam"...

2016. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Rosszkislány voltál, büntit érdemelsz *.* :D
2016. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Élsz még?
2016. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!