Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek tulságosan féltem?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek tulságosan féltem?!

Figyelt kérdés
van egy barátom aki motorozni akar deh miattam abba hagyta deh folyton felhánytolgatja hogy miattam nem motorozik! és én azért féltem mert több rokonom meghalt motor balesetben és nem szeretném hogy meghaljon:( deh szét emnni se szeretnék vele mert nagyon szerelemes vagyok belé! mit csináljak haggyam motorozni vagy nem? szerintem ennyit igazán emgtehet értem vagy nem?
2010. máj. 18. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

motorozok szóval a véleményem elfogult

de szerintem hagyd

2010. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de már 3rokonom halt meg motorbaelesetben a szerelmemet nem szeretném elvesziteni:(
2010. máj. 18. 20:53
 3/16 anonim ***** válasza:

szerintem is hagynod kéne.ő nem a rokonod.nincs benne ez a gén hiba,h minden fának neki menjen vagy ilyenek.

sztem más is megtesz érted nem ezt.

2010. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha több haláleset kötődik ehhez, lehetne benne annyi érzés irántad, hogy megérti, és nem tesz ki ennek, szerintem. Ennyit réhetnél neki, többet mint a motor...
2010. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

a rokonjaim nem gén hibásak hanem egy rohadt kocsi emnt nekiamásik meg meg csuszott az uton a harmadikat meg beszivta az 51esen a kamion:'(:'(



én is ezt mondom neki és azt mondta töbet érek neki, de még is minidg felhozza hogy miattam nemmotorozik...

meg hogy a családja piszkál engem hogy nem hagyom kibontakozni... énsem focizok meg lovagolok pedig 4évig lovagoltam deh ö miata abba hagytam mert félt nagyon és én nem hánytolgatom soha fel neki:'( ö miért teszi?:'(

2010. máj. 18. 21:03
 6/16 anonim ***** válasza:

Megértem az aggódásod, de nem olyan sűrű a motorbalesetek száma, mint pl az autó, gondolom azt meg simán engednéd neki..

Én pasim is imád motorozni, de szerencsére ügyes és én bízom benne h sosem lesz baja, bár már elromlott a motorja egy ideje.

Az is nagy szó h miattad lemondott a motorozásról, ami az egyik kedvenc időtöltése volt előtted, értsd azért meg őt is

2010. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
jaj..:S ti mindenről lemondtok egymásért?Van oka azt gondolni h baleseted lenne?Ne legyek ennyire pesszimisák, akkor már ki se menjetek az utcára mert bármi a fejetekre eshet emg stb
2010. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
deh én is olyan sok midnenröl lemondok ö érte meg az annya utál mert elvettem aze gyszem kicsi fiát... és nekem kikell birnom azokat amiket mond nekem:'( még is mellete vagyok csak ezt az egy dolgot kérek töle semmi mást ennyit emgérhetnék neki...
2010. máj. 18. 21:06
 9/16 anonim ***** válasza:
válasszátok az arany középutat...motorozzon de keveset és ne olyan forgalmas helyen(nem tudom hol lakotok,hogy megoldható-e)ez olyan mintha egy kisgyereket megfosztanál a játékától...elhiszem hogy félted de néha had motorozzon:)
2010. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nagyon forgalams helyen alkunk mindketten...:S
2010. máj. 18. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!