Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöjjek össze vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze vele? Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, msn-en, iskolába, buliba szoktunk beszélni, de semmi több. A legjobb barátnője tudja hogy tetszik nekem. Mi a következő lépés?
2010. máj. 18. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerinted..?
2010. máj. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
C3, ló.
2010. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem c4 ?
2010. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Cumiztasd le
2010. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
feküdj le a barátnőjével...ettől biztos féltékeny lesz
2010. máj. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22:36: nem 2őt "előre"? uhh, rég sakkoztam, lehet h igazad van.
2010. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha félős vagy szerintem kérdezd meg a barátnőjét mit szeret ilyenek, és arról beszélgessetek sokat, ha meg nem vagy félős oda mész, felkéred táncolni és kész, sokat beszélgettek, és már meg is van. Az meg hogy összejöjjél -e vele milyen kérdés már? tetszik nem? akkor igen.
2010. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha félős akkor a bnőjéhez sem mer odamenni, ugyhogy sry, de ez bukó
2010. máj. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Na figyelj!

(am. nem tudom, h sok barom minek írkál ilyen hülyeségeket,h cumiztasd le...)

Komolyan akarod vele, gondolom...

Szóval ha discoba találkozol velük (bizti, h bnőjével lesz), akkor valahogy csípd el a barátnőjét (semmi csók, semmi tánc, csak 1-2 mondat!!), hogy szeretnél a lánnyal táncolni (aki tetszik). Ha a bnője lesz olyan rendes, akkor szól neki. Ha pedig nem, akkor szépen megkéred Őt te magad!! Aztán pedig már jön magától minden...

Sok sikert! =)

16/L.

2010. máj. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
annyit fűznék hozzá, hogy elhiheted, hogy már nem csak a bnője, hanem ő is tudja..
2010. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!