Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk melyik ajándéknak örültet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk melyik ajándéknak örültetek a legjobban amit a párotoktól kaptatok? (és 3000 ft alatt volt)

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor saját magát adta.
2010. máj. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sikoltó ***** válasza:
ha főz 500 forintból egy kis kaját (mákostészta is megteszi akár) vez egy 200ft-os gyertyát és együtt töltönk egy estét
2010. máj. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most ez rajtad nem fog segíteni, de én utálom, mikor kapok valami vett cuccot egy lánytól. Én szoktam venni lányoknak ezt-azt, de Ő nekem ne vegyen...


Nem vagyok szexista, csak egyszerűen így érzek és nem hiszem, hogy egyedül lennék ezzel.


Csinálj inkább neki valami saját készítésűt, ami szívből jön.


20F

2010. máj. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anal intruder 2000. Bár nem tudom mennyibe került.
2010. máj. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
8:48as hozzászólóval teljesen egyetértek,sosem várnám el,hogy ajándékot kapjak tőle,elvégre már az is ajándék,ha együtt vagyunk:),másrészt én egyfajta kötelességnek érzem,hogy alkalomtól függetlenül meglepjem bármivel.
2010. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én például a barátnőmtől sokszor kapok apró dolgokat, de nem veszi, hanem készíti. például volt olyan, hogy hazajött és adott nekem egy borítékot, amit amikor kinyittotam, egy általa készített album volt benne, amin mi szereplünk rajta ketten, mindenféle fénykép. volt olyan, hogy képeslapot kaptam tőle, amit szintén ő készített. azt mondta, nagyon egyszerű volt, 2-3 oldala. de volt, hogy egy gyönyörűszép szerelmeslevelet kaptam tőle, teli érzelemmel. de volt, hogy amikor vacsit készített, akkor azt díszitette mindenfélével és volt mellette egy üveg sör (mivel azt szeretem). ilyen apróságok, ami nagyon kedvesek és aranyosak. volt, hogy a kedvenc sütimet sütötte meg, de olyan is, hogy mire hazaértem, teli rakta a szobát gyertyával és sexi fehérneművel várt. az ilyeneknek jobban örülök, mintha venne valami dolgot.
2010. máj. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!