Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Örülnétek ilyen ajándéknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Örülnétek ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

A páromnak egy éves évfordulónk alkalmára csinálok egy olyan albumot, amelyben szerelmes idézetek, rajzok, közös képek, és egy szerelmi vallomás van, szíves dekorációval díszítve. Én úgy gondolom, örülni fog neki. Ti is örülnétek, ha ilyen ajándékot kapnátok bármely ünnepre?

Normális válaszokat, köszi!

19L és 18F


2011. okt. 11. 18:47
1 2
 1/11 DJ_Whiteman ***** válasza:
Teljes mértékben!:) Ezt nem sok dolog tudja felülmúlni:)
2011. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy kicsit nyálas. A haveroknak tuti nem mutogatja majd. De ettől függetlenül szerintem kedves ötlet, és értékelni fogja, mert Tőled kapta. :)
2011. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sok ilyen kérdés van... A pasik ezt nem csípik. Átadáskor eröltetett mosoly...
2011. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem is tetszeni fog neki de azért ügyelj hogy olyan képeket rakj bele hogy neki is tetszedjen és ne legyen égető ha másnak is meg akarod mutatni.Ügyi vagy:)
2011. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

"Ezt nem sok dolog tudja felülmúlni:)"


Azért én tudnék mondani egy párat.


Őszinte válaszom, nyugodtan lehet érte lepontozni: örülnék neki (mármint tökre aranyosnak gondolnám, hogy ennyit törődött valaminek az összeállításával a számomra), de egy szopás jobban bejönne összességében.

2011. okt. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazából pont azért akarok így is "szerelmet vallani", mert a szex van többségben, tehát azt rendszeresen csináljuk. Ilyen ajándékot + vallomást meg nem kap minden nap az ember...:)
2011. okt. 11. 18:55
 7/11 anonim ***** válasza:
18:53 nem akartam ismételni magam de te megtetted én is azt díjaznám.
2011. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

"Igazából pont azért akarok így is "szerelmet vallani", mert a szex van többségben, tehát azt rendszeresen csináljuk. Ilyen ajándékot + vallomást meg nem kap minden nap az ember...:)"


Szerintem nem egy lánynak kell szerelmet vallania a férfinak, hanem fordítva. Igazából Te vagy az aki erre az ajándékra vágyik, amit készítesz, nem ő. Lehet, hogy ő is vágyik ilyesmire, de ha csalódást fogsz látni az arcán átadáskor, az megmérgezi a további kapcsolatot.


Néha jelezd neki, hogy egy kis romantikára is szükséged van a szex mellé. Az ajándék viszont legyen kicsit pragmatikusabb, az biztosabb egy férfi esetében.

2011. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

19:08

Mire gondolsz pragmatikusabb ajándék alatt?

2011. okt. 11. 19:42
 10/11 anonim ***** válasza:

"Igazából Te vagy az aki erre az ajándékra vágyik"


Ja tényleg!

2011. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!