Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Játékfüggőség vagy nem szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játékfüggőség vagy nem szeret már?

Figyelt kérdés
Három éve vagyunk együtt. Csak hétvégenkét találkozunk, mindketten más városban tanulunk. Hétköznap mindennap esténként szoktunk chatelni. Leírjuk kivel mi történt aznap. Esténként így akár 2-2,5 órát is szoktunk beszélgetni. Mostanság azt csinálja, hogy miközben így "beszélgetünk" ő közben a barátaival neten csoportos játékot játszik. Én hiába kérdezek tőle valamit, egy-két szóval elintéz. Szóval az egész arról szól, hogy én kérdezek ő válaszol 5 percenként egy szavat. A haverokkal meg közben TS-en beszélget. Tanácsot esetleg tudnátok adni, hogy mit tehetnék ez ellen?

#játék #csoport #tanács #hétvége #hétköznap #net #jatékfüggőség #tanulunk
2017. jún. 23. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell mondani, hogy amikor beszélgettek, akkor beszélgettek. Vagy akkor beszéljetek amikor figyeltek egymásra. Ez tahóság ilyen formában ahogy ő csinálja. Ilyenkor én mondanám neki, hogy keressen amikor ráér aztán bontanám.

30/f

2017. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Chatelés helyett beszéljetek ti is tsen vagy telefonon - rövidebb idő alatt elregélitek a napot, bensőségesebb, és mehet játszani.

Vagy legyen X nap a héten, mikor nem játszik, csak rád figyel, a többi nap meg fogadd el a ritkán válaszolgatást.

2017. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy az érzelmei csillapodtak, vagy a játékszenvedélye erősödött, a lényeg: nem adja meg azt, amit egy kapcsolatban joggal elvárnál.

Ami biztos: mindenképp komolyan le kell ülni megbeszélni, hogy hogyan tovább. Mert az, hogy te gyakorlatilag félre vagy téve, csak akkor vesz észre, ha egy jót d*gni kell, amúgy meg két mondatra nem méltat, az nem kapcsolat.

2017. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az az első, aki épp kelen van. Igaz, netes játéknál a többiek nincsenek ott fizikailag, de az ilyen virtuális jelenlét is számít. A chat már ne is haragudj, de a kommunikációs formák legalja. Tök jó hogy nem 25 ft üzenetenként mint egy sms, de hogy azon bármi fontosat megbeszélni, hát az viccnek is rossz. Ha épp haveromnál vagyok, táncolok, vagy lovagolok, vagy kalandparkozok, vagy mittudomén, akkor bizony nem chatelek. Akinek ez nem tetszik, az keressen más pasit. (Egyébként nem szoktam online játékokkal játszani, az utóbbi hónapokban is csak sima játékot, átlagban 3 naponta egy órát. )
2017. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

3 év alatt hétvégente találkoztok csak.

Ez nem kapcsolat.

Ezt pedig a "barátod" is így érzi, ezért veszi előtérbe a játékot, mert unja a kötelező "beszélgessünk, kivel mi volt ma" lemezt... Én teljesen megértem őt. Nem gondolom, hogy nagyon megviselné, ha szakítanál vele.

Bár egyértelmü, hogy nem így kéne kezelnie mindezt.

Ő biztos nem fog szakítani veled, mert hétvégente fixen van egy partnere, akivel levezeti a heti feszkót. Még tepernie sem kell érte, hogy legyen külön szexre egy nője, mert ott vagy te és a hétvége.

Furcsa, hogy neked ez nem esett le eddig.


N

2017. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!