Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelépjek vagy ne? Sos

Figyelt kérdés

4 éve van meg a barátom. Fél éve élünk együtt, és mivel edző lett ezért nagyon sokat foglalkozik a focival, a csapattal, a munkájával. Magyarán engem nagyon elhanyagol. Amikor lenne lehetőség akkor sem vagyunk együtt. A szexuális életünk sem a régi, 2 hetente 1 szex. Pedig mindketten 25 évesek vqgyunk.

Viszont most egy kollegám erősen rám van indulva, elég sok Smst és üzenetet ír szexuális témában. A baj az hogy eléggé bejön nekem is. Bár ő 25 évvel idősebb, családja van, de rám hajt nagyon. Tudom hogy ez csak alkalmi kapcsolat lenne de annyira felhergel hogy most folyton arra gondolok hogy milyen jó lenne vele.

Szeretem a párom de nem tudom hogy érdemes-e így folytatni. Már többször beszéltem vele mindig azt mondja megváltozik, de sajnos még nem sikerült neki... Ti mit tennétek a helyemben?



2017. jún. 23. 15:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
63%
Maga az eléggé gáz,hogy meg akarod csalni, vagyis megfordult a fejedben, de hogy még egy 50 éves papával... Mi a fene van mostanában az emberekkel? Miért nem próbálják megoldani a problémát normálisan,közösen,ha már kapcsolatban élnek? Nem értem én már ezt az egész világot...
2017. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom nem tudnád lelkiismeretfurdalás nélkül megtenni, úgyhogy inkább előbb szakíts
2017. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
70%

Nálam is hasonló volt a helyzet, mi is a barátommal 4 évig voltunk együtt. Az utóbbi időkben teljesen elhanyagolt, amikor meg lett volna lehetőségünk együtt lenni mindig talált valami kifogást hogy ne találkozzunk. Aztán ő szakított velem (hozzá teszem hogy egy buliba dobott ki.)

Elhiszem hogy hajt a vágy, de soha ne kezdj ki egy olyan emberrel akinek felesége és gyereke van mert tudom milyen érzés mikor egy másik nő tönkre tesz egy családot pár röpke óráért. Fiatal vagy még találsz még a korodhoz illő pasit.

2017. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
62%
Igen ,tegyétek tönkre szerencsétlen asszonyt és a gyerekeket is ,mert a huszon éves p.nád, egy 40es vén f.ra áll. A pali is meg te is egy undormány vagy.
2017. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
76%

Még ezt sem tudod magad eldönteni?

Ha nem akarod folytatni a pároddal, akkor ne megcsald, hanem szakíts vele.


21/L

2017. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
39%
Szakíts a pároddal hiszen már nem szereted, és ne csinálj ri bancot magadból.
2017. jún. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
71%

Egy szorgalmas, rendes srác. Az, hogy nem illetek össze, mert nem akar megváltozni (lehetne kompromisszumokat kötni, nem csak tőle kérni mindent), nem az ő hibája. Inkább állnál mellette és támogatnád a munkájában, vagy tudom is én, kötnéd le valami értelmessel magad ahelyett, hogy vén, családos férfiak után kajtatsz.


Sokkal rosszabb volt az előző párkapcsolatom, mint a tiéd konkrétan eltiltott a barátaimtól, nyomozott utánam, miközben cseszett tanulni és olcsó rbancokat engedett az ölébe ülni, meg puszizkodva fotózkodott velük, akikkel együtt kocsmáztak. Én meg úgy a közösségi oldalakról tudtam meg, hogy a "tanulok" ezt jelenti. És nekem is volt egy TÉNYLEG rendesebb ember, még csak nem is nős aki elkezdett udvarolni. És nem csaltam meg a párom, mert volt bennem annyi, sőt, még azt is kivártam, hogy ne a vizsgái előtt menjünk szét és ne rajtam múljon a "sikere".


Egyszerű. Ha nem megy, beszéljétek meg. Az nem ment. Akkor szakítsatok. De maradjon már meg bennünk annyi tisztesség, hogy nem döfjük a másikat hátba... 4 évet együtt voltatok, basszus! Te ezt az embert 4 évig szeretted, legalábbis egy ideig. Mosolyt csalt az arcodra, boldoggá tett, szeretett... Miért kell vele ezek után ezt csinálni? Zárd le tisztességesen.

20/L

2017. jún. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
80%

Ne csald meg! Beszéljétek meg, mondj neki mindent őszintén, hogy már a szakításon gondolkodsz. Utána azzal mész dugni, akivel akarsz, de mikor párkapcsolatban vagy valakivel (hiába rossz), akkor ne akarj mással kavargatni.

Sok nő nem kezd családos férfival (helyesen is teszi). Ráadásul sokkal idősebb nálad. Mi vonz egy vén kecskében? Gondoltál a gyerekeire? A felségére? Oké, ha nem veled, majd mással csalja meg, de téged nem is érdekel, hogy családja van?

A párodra is gondolhatnál. Neked hogy esne ha megcsalnának? Szerintem nagy hülyeség, hogy megcsaláson ábrándozol, ha szar a kapcsolat, vagy javítsátok meg, ha nem megy, szevasz.

A balhé neked sem hiányzik nyilván. Ha kiderülne, akkor mindenkinek meg lenne a véleménye rólad. Ne akarj ilyen ügyekbe keveredni, meg fogod bánni, hidd el. Nem egy ilyen esetet láttam már.

A kalandozásod pedig kiélehted szakítas után, egyedülálló férfiakkal. Nem lenne tisztább így a lelekednek?

2017. jún. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
92%

Az, hogy a másik egy gerinctelen féreg és kútba ugrik, nem jelenti azt, hogy neked is fejest kell ugrani...

Ő látja, hogy el vagy hanyagolva, hajtja a préda-vadász ösztön, te meg naív hülye vagy. Nőként szétteszed a lábad és minden sarkon akad egy jelentkező... Faszinak nehezebb.


De az, hogy te azon gondolkodsz, méghozzá sürgősen (!!), hogy megcsald-e vagy ne a párod, aki szétgürizi magát, mert te unatkozol az minősíthetetlen.


Legyen benned annyi emberség, hogy legalább szakítasz veled mielőtt megvakartatod magad...

2017. jún. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
32%

Ezt a kis sportb_zit tedd ki, mindegy, hogy ő volt az első, vagy mi volt régebben.

Vagy várj még pár tucat ígéretére.

A másikon meg még ráérsz gondolkodni, de én nem hiszem, hogy szétrombolnál egy családot.

Meg ilyen értelemben szerető család és házasság az, ahol ilyen hevesen kikacsinthat az egyik fél?

2017. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!