Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelépjek vagy ne? Sos

Figyelt kérdés

4 éve van meg a barátom. Fél éve élünk együtt, és mivel edző lett ezért nagyon sokat foglalkozik a focival, a csapattal, a munkájával. Magyarán engem nagyon elhanyagol. Amikor lenne lehetőség akkor sem vagyunk együtt. A szexuális életünk sem a régi, 2 hetente 1 szex. Pedig mindketten 25 évesek vqgyunk.

Viszont most egy kollegám erősen rám van indulva, elég sok Smst és üzenetet ír szexuális témában. A baj az hogy eléggé bejön nekem is. Bár ő 25 évvel idősebb, családja van, de rám hajt nagyon. Tudom hogy ez csak alkalmi kapcsolat lenne de annyira felhergel hogy most folyton arra gondolok hogy milyen jó lenne vele.

Szeretem a párom de nem tudom hogy érdemes-e így folytatni. Már többször beszéltem vele mindig azt mondja megváltozik, de sajnos még nem sikerült neki... Ti mit tennétek a helyemben?



2017. jún. 23. 15:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%
Azzal a vén fószerral, akarod megcsalni? Szerintem szakíts a barátoddal előtte úgy tisztességes és azzal dugsz utána, akivel akarsz. (akár még velem is :D).
2017. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Először szakíts a pasiddal, aztán azzal dughatsz nyugodt lelkiismerettel, akivel jól esik.
2017. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%

A félrelépés a gyávák és a gerinctelenek fegyvere.


Akkor inkább szakíts a pároddal, ha nem tudjátok közösen megoldani a problémát, és utána azzal d..sz, akivel akarsz minden lelkiismeretfurdalás nélkül.

2017. jún. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%

Kopogtasd végig a hátad a közepe mentén. Ha kemény akkor ne, ha puha akkor nyugodtan.

30/f

2017. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%

Mondanám, hogy szakíts, de a helyzetet nem oldottad meg, ugyanis egy családos emberre viszket punid. Az pedig egy másik probléma, amire nincs ráhatásod.


Ha már ennyire viszket, hűtsd le magad azzal, hogy amikor 40-50 évesen a klimaxszal meg a hüvelyszárazsággal küzdesz, akkor mennyire esne jól, ha az urad egy fiatal punit hajtana...

2017. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
A bajom az hogy a párom volt az első nekem és soha senki mással nem voltam még. Eléggé hajt a kalandvágy így a 20as éveimben :(
2017. jún. 23. 15:43
 7/31 anonim ***** válasza:
34%
Miért egy 50 évessel akarsz félrelépni? Én csak 42 vagyok, csináld velem! Én a te helyedben velem akarnék d@gni!:D
2017. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%

"Eléggé hajt a kalandvágy így a 20as éveimben :("


Tehát igazam van, viszket. Akkor kár takarózni az elhanyagol a másik és hasonló szövegekkel. Gerincet kell növeszteni, megmondani hogy mással is akarsz toszni és lépni.

2017. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Az hogy ő családos emberként félrelép..az ő lelkén szárad szerintem. Mindegy hogy velem vagy mással de így is ugy is megteszi szerintem. Vagy tévedek?
2017. jún. 23. 15:44
 10/31 anonim ***** válasza:
56%
Hát ha viszket a nuncid, akkor előbb légy független, aztán szétkufircolhatod magad...így viszont nem korrekt.
2017. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!