Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Veletek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
nagyon bejön egy srác.. ezt ő is tudja.. de így már nem vagyok számára elérhetetlen akiért küzdeni kell. mit csináljak h ezt érezze harcolni kell értem?
2010. máj. 19. 19:08
 1/3 anonim válasza:
semmit, ne keljen éreznie
2010. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

xd.. ilyenkor én általában hagyom a nőt pic/sába.

sztem ne akarjad h harcoljon mert nemfog!

2010. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az,hogy mit csinálj,az sokmindentől függ!

Pl:Mennyi idős vagy?és a srác?Honnan ismered?Hol találkozhatsz vele?Milyen időközönként futhatsz vele össze??Tehát milyen gyakran áll fenn annak az esélye,hogy kellemetlenül érezheted magad,ha lebőgsz...stb

Ha ezeket megírod,akkor megpróbálkozhatunk egy-két dologgal!Szívesen segítek kitalálni valamit,hogy sikerüljön!

Egyébként pedig nem minden srác viselkedik ellenszenvesen azzal aki közeledik felé!Szerintem csak a hülyegyerekek,de azokkal jobb nem is foglalkozni!Egy intelligens férfi egy ilyen helyzetben is udvarias marad és arról se feledkezzünk meg,hogy mindenkinek jól esik,ha valaki tudatja valamilyen módon,hogy szímpatikusak vagyunk a számára!Csak egy primitív bunkó viselkedik ilyen helyzetben tulokként!De az olyanokkal meg nem is érdemes foglalkozni!

Írj nyugodtan privire!

2010. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!