Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a vőlegényem még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a vőlegényem még mindig tartja a kapcsolatot az első szerelmével és mindezt próbálja titkolni előlem, akkor valószínűleg van köztük valami, hogy derítsem ki?

Figyelt kérdés
Kb 10 éve jártak, de elkomolytalankodták mindketten, mi utána jöttünk össze és azóta vagyunk együtt. A nő folyamatosan keresgeti, ahol tudja, csak az a baj, hogy én mindig kiszúrom, bár inkább ne találnám meg. Komolyan már rá sem merek nézni a párom mobiljára, vagy facebookjára. 5 éve történt, hogy bejelentkezve maradt és pont ott volt megnyitva, ahol már beszélték meg a találkozót. Nem tudom, hogy lett-e belőle valami, vagy hogy csak haveri beszélgetés lett-e volna, azóta sem derült ki. Többször is írt neki, pár hónapja a telefonján láttam, hogy viberen is közvetlenül ír a nő a páromnak. Most meg egy búcsúzkodó üzentet találtam a facen. Persze, ha bármi hasonló szóba kerül, mindig azzal jön, hogy megcsalásig nem jutnánk el, mert előbb lenne vége, minthogy odáig eljutnánk. Így most ezek után egy nagy sokként ért, belefáradtam. Nem tudom, hogy derítsem ki vagy kiderítsem-e vagy hagyjam őket? Hozzam őket össze? Mi tévő legyek? Valaki volt hasonló helyzetben?
2017. jún. 25. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem voltam hasonló helyzetben, de én ezt nem hagynám. Természetesen, ha barátok szeretnének maradni akkor maradjanak, ezt én nem tiltanám meg neki a helyedben, de ez már kissé túlzás hogy a hátad mögött csinálják az egészet, és méghozzá kitudja mit.. Természetesen nem fogja neked bevallani ha volt is valami.. Nekem az is fura, hogy találkozót beszélnek meg.. Azért ez tiszteletlenség veled szemben.. Mond meg a párodnak hogy ez neked rosszul esik, vagy nyíltan viselkednek és befejezik a titkolózás meg a hátad mögötti találkozókat, vagy hagyjon téged.. Nem hinném hogy neked erre szükséged van, biztosan teljesen elveszi mindentől a kedvedet. A nőtől is csúnya dolog, az exével találkozgatni miközben annak már új párkapcsolata van, neki is tovább kellene lépnie.
2017. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Hja igen én is azt mondom hogy nem normális az ilyen.

Ha az én exnőm kattanna így rám miközben új kapcsolatom van, hajtanám el rögtön melegebb éghajlatra. Ismerősként persze maradhatunk jóban, de kapcsolatfelmelegítés, barátság, kizárt.

2017. jún. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem voltam ilyen helyzetben, de ha előfordulna, valószínűleg megkérném a páromat, hogy ha baráti kapcsolatot akar fenntartani a lánnyal, akkor jöjjünk össze hármasban (vagy négyesben, ha neki is van valakije) és ismerkedjünk össze rendesen. Élőben mégis jobban kiderül, hogy milyen a kapcsolatuk, illetve hogy milyen ember. Ha a viselkedésük kicsit fura, akkor arról utána beszélhetsz a pároddal, illetve ha tényleg csak baráti, akkor ezután, mint közös ismerős, te is jobban ráláthatsz, hogy mit beszélnek.


Ha a párom elzárkóznak attól, hogy bemutassák egy elvileg csak "barát" ennek, akkor viszont tényleg el kellene beszélgetni róla, hogy mit is akar tőle és tőlem. Ha bemutatni nem hajlandó, a hátam mögött viszont találkozni akarna vele, akkor kuka.

2017. jún. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Javítás: elzárkózna attól, hogy bemutasson...
2017. jún. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ő mindezt titokban csinálja. Szóval én ebből arra következtetnék, hogy van takargatnivalójuk.

Nem normális amúgy ez az egész.

A párod feladata lenne az, hogy lezárja vagy minimaliálja az exével a kapcsolatot, de ő inkább olyan, mintha adná alá a lovat, mintha tetszene neki, hogy foglalkozik vele.

Én most azt írom le, amit én tennék... nem ez a tanácsom, mert ilyenben még nem voltam, tehát nem biztos, hogy jóa rálátásom, de ha velem lenne aktuális ez a probléma én szakítanék.

Azért, ha már 5 éve is képben volt ez a lány, akkor én erősen elgondolkodnék, hogy én mit keresek mellette?

Ennyire nem ragaszkodhat valaki egy "barátsághoz", főleg ilyen múlttal, hogy együtt is voltak.


Szerintem az van, hogy a párod még mindig érez iránta de nem vallja be magának sem.

Nem tudhatod, hogy esetleg nem e említette neki már a lány, hogy szakítson veled és próbálják meg újra, de a párod igazából csak "sajnálatból" mondta, hogy áh, nem, de a szíve mélyén reménykedik abban, hogy te szakítassz vele. (talán nem véletlen, hogy mindig megtalálod ezeket a kis jeleket, üzeneteket).


Szóval én lelépnék a színről és hagynám őket. Mert ennek nincs értelme, hogy állandó bizonytalanságban élj a párod határozottlansága miatt.

Ez nem a te vereséged, hanem a felszabadulásod. Mert ez így nem normális élet, hogy örökösen az jár a fejedben, hogy mi lesz amit találni fogsz róluk...

2017. jún. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a tökömet kell itt kideríteni? Ezek után nem lenne a vőlegényem. Beszélgessen csak nyugodtan a csajjal de nélkülem. Aztán sz.arok rá, hogy meddig jutnak el.
2017. jún. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Szia. No vagyok nagyon ritkan telefonalunk a ferjem nem tudja. Nincs koztunk semmi. Tudom nem szep dolog
2017. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!