Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves srác vagyok és el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves srác vagyok és el fogok hívni randira egy lányt aki valószínűleg elfogadja mivel 90% hogy teszem neki. Annyi lenne a kérdésen hogy az első randin vegyek e neki virágot?

Figyelt kérdés

A lány is 15 éves és 2 hete ismerem de sokszor vokt már hogy szembe jött a folyoson(gimi) és mélyen a szemembe nézve mosolygott.Néha azt érzem hogy zavarban van mikor velem beszélget najd amikor elbúcsúzunk akkor szorosan átölel.Nem vagyok nagyon tapasztalt de ennél egyértelműbb jeleket még nem láttam.

Szóvak az én szándékaim is komolyak és ezért arra gondoltam hogy virágot viszek neki de nem tudom hogy ez nen túl tolakodó e......???

Előre is kösz a válaszokat:-)



2013. szept. 11. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vajon milyen komoly szándéka lehet egy 15 évesnek hát ez elég vicces :D
2013. szept. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vihetsz neki nyugodtan. Nem egy doboz óvszert vettél már egyből..:)
2013. szept. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egy szál rózsát vigyél szerintem :)
2013. szept. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fene tudja milyen a csaj.Lehet hogy egy töketlen,más dimenzióban élőnek tart majd de lehet romantikus típus mivel 15 éves inkább ne vegyél neki semmit hanem csináljatok valamit amit 15évesek szoktak.Szexeljetek,dobjatok össze egy közös cod playt vagy menjetek el mekdöncibe vagy vidd el egy kutyaviadalra.
2013. szept. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1 szár rózsa jó lesz.

De sok lány van akik nem szeretnek első randin kapni semmit.

2013. szept. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

adj virágot, hogy majd egész séta közben cipelje magával, és nyüg legyen neki..

szerintem ne vigyél semmit, nyálasnak fog tartani miatta...

2013. szept. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

aranyos vagy.

mondjuk én csokit vennék, a virág az jöhet később.

2013. szept. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát velem megtörtént már 1x vittem egy lánynak első randin virágot és elment....


Aztán megkérdeztem hogy ez mi volt? elkezdi neki túl sok volt hogy vittem virágot egy száll rózsa volt ,de nem is vörös inkább ilyen rózsaszív vagy fehér már nem is tudom.


Azóta már csak a második randira viszek vagy a harmadikra.

Bár most már nem mert van barátnőm.

2013. szept. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó voltam F/20
2013. szept. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én séta közben felvennék a földről egy apró vadvirágot, v. egy kerítésen benyúlva egy virágfejet, és csak lazán, széles vigyorral neki adnám. Lehetne vele akár szeret- nem szeret játékot is játszani.
2013. szept. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!