Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhívnátok nyaralni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhívnátok nyaralni egy alig ismerős kollégát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Főleg férfiakhoz intézném elsősorban a kérdést, de nem baj ha nők is válaszolnak.

A kérdésem a következő:

Viszonylag rövid ideje (2-3-4 hónap) ismertek egy kollégát (ellenkező nemű) tehát nem évek óta és nincs párja, amikor épp bemutatjátok a párotoknak és meséltek a tavalyi közös nyaralásról, magatokkal hívnátok a következőre? Amit már régóta megterveztetek a párotokkal és csak ezt a hetet tudnátok vele eltölteni a nyáron?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2017. jún. 28. 13:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem a kérdést. Amit már megterveztünk előre nyaralást a párommal, arra miért hívnám el a kollégámat? Komolyan nem értem :D
2017. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Hirtelen ötlettől vezérelve?

Elhívnád csak úgy?

2017. jún. 28. 13:59
 3/38 anonim ***** válasza:
91%

Nem o.O

Ha a párommal terveztem, még a legjobb barátomat se hívnám el.

Inkább akkor szervezek + 1et valami rövidet még, de nyaralni csak a menyasszonyommal mennék.

2017. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
97%
De mi vezérelne arra, hogy egy idegent elhívjak arra a nyaralásra, amire a párommal ketten terveztünk menni? Nem értelek, komolyan mondom.
2017. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
92%
Most elképzeltem, hogy a január óta tervezett, külföldi nyaralásunkra (ahová kettesben megyünk) a párom elhív egy ellenkező nemű, alig ismert kollégát... akár női, akár férfi szempontból nézem, mindenhogy gáz.
2017. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

4#

Na jó, jelentettem a válaszod, mert csak kötekedni tudsz. Nem értem mit nem lehet ezen érteni?

Ez EGY KÉRDÉS, egy egyszerű kérdés, amire igennel, meg nemmel esetleg + kiegészítéssel kell válaszolni.

A többieknek köszönöm. Én is így gondolom.. =/

2017. jún. 28. 14:10
 7/38 anonim ***** válasza:
90%
Felőlem aztán jelenthetsz. Hülye kérdésre nem lehet értelmes választ adni. Ha ezt magadtól nem tudod eldönteni, akkor ott nagy problémák vannak. Mégis miért hívnék el egy idegen ember a közös nyaralásunkra? Tetszik neked vagy mi? Mert más oka nem lehet, csak az, hogy tetszik neked. Így is, úgy is gáz a gondolkodásod.
2017. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben a válasz egyértelműen nem.


Ha a kolléga és én is egyedülálló lennék, akkor lehet megkérdezném valahogy, bár az is elég furcsának tűnne.

2017. jún. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy holnap megkérdezem csak úgy az egyik kollegámat, hogy nincs-e kedve eljönni velem és a párommal nyaralni :D Lényegtelen, hogy nem vagyunk barátok, nem is ismerem, azért jöjjön csak el, biztos élveznénk :D
2017. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem elég egyértelmű, hogy a kérdező hölgy, és jelenleg a párja ezzel bántotta meg az érzését.

Szerintem ott már bajok lehetnek...de tévedjek.

2-es vagyok. Asszem.

2017. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!