Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem, a facebookon, írt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem, a facebookon, írt egy ismerős csajnak, hogy. A többi lent. Ti mit gondotok ez randi burkóltan?

Figyelt kérdés
4-éves házasok vagyunk,van egy közös kisfiunk,igaz külön városba lakunk nyáron elhagytam,de kibékültünk februárban,és,megígérte ősszel ideköltözik hozzánk,addig hétvégén jár át,hétvégén olvastam el az üzenetet,mi nem kezeljük titkosan a levelezéseinket,de szerintem tuti biztos volt benne,hogy nem olvasok bele,nem szoktam mostanában.Ő kőműves,ezer mester...szóval,azt írta neki,hogy feléjük ment haza,és látta hiányzik egy cserép a tetőjükön,és ő ismer egy szakembert,aki olcsón megjavítja,persze magáról beszélt.Szerintetek?Ez randi szagú nekem.Már nem is tudom mit gondoljak.Kíváncsi lennék ti mit gondoltok erről?

2016. máj. 10. 09:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2016. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem szeretném,most figyelem mit fog vissza írni a csaj.Mert most már nem bízom benne,és szerintem nem mondana igazat.
2016. máj. 10. 10:01
 3/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem neked hiányzik egy kis szabadság és csajos esete!


Ha nincs bizalom, akkor nincs boldog párkapcsolat sem. Én nem izgatnám magam ezen, mert ha "megcsalnak" (megtehetik szabad ország), akkor előbb utóbb kiderül valamilyen úton módon. Én közel sem vagyok egy főnyeremény, ezzel tisztában vagyok, tehát senkire nem kényszerítem magam. Nem fogok azon idegeskedni, hogy mikor talál nálam jobbat, vagy mikor jön valaki aki szemet vet rá. Ezek életszagú dolgok, előfordulnak.


Én megbeszéltem a párommal, ha nem akar, ha már nem szeret ne maradjon mellettem. Nem kell megcsalnia azért kár a becsületét a sárba dobni. Én elengedem menjen nyugodtan.


Szóval kattogna ilyen hülyeségeken a halál. Beszéld meg a pároddal, hogy mi van, mi merre hány méter és akkor bízz meg benne. Ha meg nem tudsz, akkor ne ragaszkodj hozzá görcsösen, mert ennek semmi értelme.

2016. máj. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nálunk,se veled,se nélküled helyzet van,sok fájdalmon vagyunk túl,elég agresszív,hirtelen haragú ember,ezért hagytam el,de pár hónapja megbeszéltük tudatosan állunk a házasságunkhoz,és ő nem fog kiabálni. igazad van a csajos estéről,önbizalmam semmi.És én sokszor mondtam már neki,hogy ha már nem szeretne velem lenni,akkor álljon elém,és mondja meg,de mindig azt mondja ,hogy szeretné helyre hozni ő is,és a kisfiunk 2,5 éves,őt imádja,és ezért nem akarja szerintem...és én sem tudnám egyedül megoldani hosszútávon,ha vissza megyek dolgozni jövőre,nekem nincs helyben nagymama..
2016. máj. 10. 10:13
 5/20 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne gyerek akkor sokkal egyszerűbb lenne minden,persze imádom őket,így jó ahogy van, nekem van még egy 9-évesem is,neki meghalt az apukája,7-éve,sajnos.Tudom majd ,ha megyek állásra jelentkezni az lesz az első kérdés,és kifog vigyázni a gyerekekre,ha betegek lesznek?...egyszer már benne voltam sajnos,most másodszorra rosszul választottam,de én próbálnám kihozni a legjobbat ebből a helyzetből,de úgy látszik,nem fog összejönni az össze költözés,persze ha nem jövünk el tőle akkor nem lennék ilyen szar helyzetbe,de akkor azt gondoltam,megtudom oldani,hát túlbecsültem magam.
2016. máj. 10. 10:22
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nem gondolnék arra, hogy randira hívja a lányt, mert a cserép hiányzik....


Amúgy meg elhagytad...oké hogy kibékültetek, de valami még ott nem 100-as.

2016. máj. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg csak igyekszik szerezni egy kis fusimunkát.

Esetleg bírja a csajt, és segíteni akar neki, mert mondjuk ő is egyedül él.


Ebből még nem következik, hogy megcsalna.


Az inkább a gond, amit körítésnek leírtál.

Egyszer elváltál, és belefutottál egy agresszív emberbe. Most meg reméled, hogy megváltozik, 4 év után.

Egyébként meg külön éltek, és azért akarsz békülni, mert egyedül nem boldogulsz.


Te atya ég!


Szerintem itt van a baj, nem a fb beszélgetésben.


Nem bízol benne, ezért is olvastál bele a levelezésbe, amit nehéz orvosolni, főleg ha külön is vagytok, nem is jó a kapcsolat, stb.


Csak a gyerek miatt nem érdemes együtt maradni, látogathatja gyakran, segíthet a felügyeletben, stb. Bár így nehéz, hogy ész nélkül messzire költöztél, lesz ami lesz alapon, mert látszik hogy nem gondoltad át alaposan.


Ebből a kapcsolatból már nem lesz sz.ar se, ha elfogadod egy másik ember véleményét.

2016. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. máj. 10. 10:54
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Hiányzik egy cserép... = megcsal


Embertelen jó ez az oldal! :DDD

2016. máj. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Noren1989 ***** válasza:
67%

+1 a #9eshez.

26/F

2016. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!