Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha egész nap nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha egész nap nem keres csak este felhív?

Figyelt kérdés
Én is szoktam kezdeményezni a kommunikációt,de most direkt kivártam és napi 1 esti telefonhívás amit 3 napja kapok. Ez csak szerintem nincs rendben? 1 éve vagyunk együtt, de úgy tűnik nem hiányzom neki.

2017. jún. 29. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Ez legyen életed legnagyobb problémája.


Agyilag még nagyon éretlen vagy. Örülj neki, hogy keres és hogy együtt vagytok.


Látom, ha nincs probléma, akkor generálunk egyet, ugye?


Tudod, attól, hogy te egész nap nem csinálsz semmit, lógatod a lábadat, attól még más elfoglalt, dolgozik..stb. Tehát ne várd már el, hogy a nap 24 órájában rajtad lógjon valaki.


De bezzeg, ha este se keresne, akkor meg azért hisztiznél. Most meg azért hisztizel, mert napi egyszer!!! csak este keres téged!


Jaj, gyerek, mikor fogsz már felnőni!

2017. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem az a kérdés valójában, hogy miért is nem tudjátok ezt normálisan megbeszélni egymással?

A játszmázásnak mi értelme van?

1 éve vagytok együtt ...

2017. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz rà mindenképp de ne tàmadd le lehet hogy nagyon elfoglalt !Lehet hogy azt vàrja hogy te keresd !
2017. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsànat most latom hogy írtad hogy te szoktad keresni !Azt tudom tanàcsolni ha te ugy érzed hogy lazára veszi a dolgot akkor te is vedd lazàra !Ne akard görcsösen a dolgokat!Különben is majd ugy is fogod érezni hogy mennyire törődik veled!
2017. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már gyerek, dolgozom is, tehát eltelik hamar egy napom,de szerintem 1-1 sms beleférne ebédidőben vagy reggel.
2017. jún. 29. 18:01
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

"de szerintem 1-1 sms beleférne ebédidőben vagy reggel."


1. csak szerinted

2. az sms pénzbe kerül, akkor miért nem azt írod, hogy messenger, vagy fb üzi? azok nem számítanak? azok ingyenesek

3. oké, persze, ha NÉHA jól esik egy-két röpke üzi, de azt ne várd már el, hogy napi szinten éjjel-nappal rajtad lógjon minden másodpercben, mindenkinek van saját élete


ha meg problémázol, hogy keveset beszélgettek, akkor miért nem költöztök össze?

2017. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Tudod, onnantól számít egy ember érettnek párkapcsolati szempontból, hogy el tudja fogadni, hogy nem kell a nap 24 órájában egymáson lógni. Vannak kötelezettségek, fontos dolgok, vagy akár csak egy családi ebéd, ami közben pofátlanság lenne chatelgetni. Sokkal értékesebb, ha ritkábban beszéltek, találkoztok, de az akkor minőségi idő legyen és egy kapcsolat ne menjen a munka, tanulás stb rovására. Te még éretlen vagy ilyen szempontból, sok barátnőm is képes piócáskodni szerencsétlen pasikon, nem szabad, meg kell hagyni egymásnak a szabad teret. Ha nem érdekelnéd, nemis hívna, de vele is megbeszélhetnéd a problémád.

21L

2017. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk senki nem csetelget telefonálgat a munkahelyén a párjával. Bőven elég a napi egy telefon.

Amúgy én is azt hittem, hogy 16 éves tini vagy, nem pedig felnőtt, dolgozó nő.

2017. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon is szubjektív. Számomra teljesen normális, mi sem írkáltunk egymásnak anno napközben a férjemmel (sőt, volt, hogy kimaradt pár nap, emellett nem is telefonáltunk minden nap, inkább hétvégén Skypeoltunk hosszabban), pedig akkoriban távkapcsolatban éltünk.. Vannak olyan emberek (köztük én), akiknek semmit nem ad a kapcsolathoz ez a fajta kommunikáció.


Ha neked több igényed van a napi kommunikációra, akkor azt mindenképp jelezd a párod felé, hiszen nem gondolatolvasó.

2017. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk én sem szeretek irkàlni a paromnak mikor melozik esetleg ha ebéd ideje van akkor irok de akkor sem beszélünk tul sokat !Nem is akarom feltartani mert ott vannak a munkatàrsai is !Most ott tartunk ha van ideje akkor ir de nem is vàrom el tőle hogy àllandóan nek irkâljon mert nem akarom hogy miattam ne tudjon a munkàjàra koncentràlni !Ezt mindenképp beszéljétek meg ha t3ged ez zavar!
2017. jún. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!