Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy akárhányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy akárhányszor végig gondolom ezt az egész dolgot, arra jutok, hogy nekem egyedül kell lennem! Egyedül jobb! (? )

Figyelt kérdés

2016. dec. 28. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj, hogy erős megfelelés kényszered van. Engedd el kicsit magad végre.
2016. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális. Lehet, hogy odafönt, születésed előtt, mikor tervezted ezt az inkarnációd, akkor nem terveztél be már magadnak több társat erre az életre. (más se tervezett veled akkor, együtt raktuk össze állítólag ezt a ,,színdarabot" -azt hallottam.)
2016. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A te életed. Azt csinálsz amit akarsz. A felelősség is a tiéd.


KELL = kényszer, kötelező


Semmit se kötelező. Lehetőségeink és választásaink vannak.

2016. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem! Szóval tényleg maradjak meg magamban - magamnak.:D azt hiszem az lesz.
2016. dec. 28. 23:09
 5/10 A legrosszabb ***** válasza:
90%
Egyedül jobb. Sokkal jobb. Párkapcsolatban kizárólag hátrány éri az embert.
2016. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért nem ezzel kezdted. Egy sértett rinyagép vagy.
2016. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem igaz. :) Egyszerűen csak nem értem azt, hogy bárki társa/ párja tudnék lenni, aki büszke arra, hogy az övé vagyok, és szeret. Nincs " Előttem a kép" , hogy boldogan, sétálok, főzök, vagy bármi, a párommal. Nem érzem, hogy szeretni tudna bárki is úgy, vagy azta, hogy boldogan - büszkén leélné velem az életét.
2016. dec. 28. 23:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Legalább nem áltatsz mást,az is valami.
2016. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem - Nem ! Mindig megmondom, hogy nem vagyok kapcsolat kész. De azt hiszik, lerázós duma. Pedig nem.
2016. dec. 29. 00:15
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalmaddal vannak problémák.
2016. dec. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!