Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő, akkor ha egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, akkor ha egy pár már lassan 1 éve együtt van? .

Figyelt kérdés
A nő bemutatta a barátait a férfinek, jól érzi magát ő ebben a közösségben. Azonban, a férfi nem hajlandó bemutatni a nőt a barátainak, mindig csak elmegy a baráti találkozókra, de a nőt soha sem hívja el, szándéka sincs rá, hogy őt bemutassa a baráti társaságának. A férfi adott esetekben féltékeny is ha szemrevételezik a hölgyet. Az említett nő kirekesztve érzi magát már akkor is ha belegondol, hogy miért nem tette meg már ezt a lépést a férfi, mikor ő ezt számtalanszor megtette viszonzatlanul mindig.

2017. jún. 29. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel indokolja ezt a pasi?
2017. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincsenek barátai, csak azt mondja és ilyenkor csajozni megy.

Én nem tűrtem volna ezt egy éven keresztül.

2017. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg olyan baràtai lehetnek akikkel iszik és buliznak téged meg nem szivesen visz ilyen közegbe!De ez annyiból rossz hogy nem érzed majd eléggé közel magadat a párodhoz mindíg lessz egy határ màrmint a párod részéről amit soha nem fog meglépni!Sztem ez hosdzabb tàvon nem kifizetődő!
2017. jún. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hosszabb*
2017. jún. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!