Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha megtudnád,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha megtudnád, hogy a barátnőd elment kávézni az exével?

Figyelt kérdés
2017. júl. 2. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Menjen, ha ez a vágya, nekem van önbizalmam, és annyi józan látásom, hogy ne ilyenből szúrjam ki, ha csalni akar, vagy kifele tekintget.
2017. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Patáliát csapnék.
2017. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Azért rákérdeznék, hogy mégis miért?! De ha adott rá eddig okot, hogy bízzak benne, akkor nem problémáznék.
2017. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A legrosszabb ***** válasza:
88%
Nem könnyű eset, nehéz is mérlegelni. Ha nagy-nagy szerelem volt az exszel, nyilván szemet szúrna, hogy miért is találkozgat vele, mi célból, s vajon a káposzta felmelegítése céljából teszi-e. Ha meg tényleges lezárt ügy és előzőleg nem haraggal váltak el, akkor meg egyszerűen mint ismerősként tekintenek egymásra. Az évek során megtanultam nem hisztit csapni. Ha az éppen aktuális párom vissza akar menni valamelyik exhez, anélkül is menni fog, hogy balhét csapnék, tehát felesleges energiapazarlás a hiszti és felesleges energiapazarlás beleélnem magam bármilyen párkapcsolatba is.
2017. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Én ezt nem tolerálnám. Maximum akkor, ha kb hónapok óta nem találkoztak és kicsit dumálna vele, hogy mi van. De még akkor is húznám a számat. Nem tetszik az ilyesmi, mivel én sem cselekszek így.
2017. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

nekem egy kikötésem van ha párválasztásról van szó.

egyik exével se tartsa a kapcsolatot.

ha nem tetszik neki ez a kitétel, akkor mindenki mehet a dolgára, nem raboljuk egymás idejét.

soha nem toleráltam az ilyesmit, és nem azért mert egy önző féltékenykedő lúzer lennék, egyszerűen az ex az maradjon az ex szerepében.

ne legyen barátzóna, ne legyen lelki szemetes láda, ne legyen "kávézó partner", arra itt vagyok én és a barátok családtagok.

az ex-el való kapcsolattartás mindig is egy mérgező tényező a kapcsolatokban, mondhat akárki akármit.

2017. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

vicces egyébként, általában kétféle ember van, aki elhiteti magával, hogy ő az egyetlen és biztos benne hogy a másik odavan érte, így megenged neki minden ilyen szart (na ez fog koppanni előbb-utóbb), meg van az aki minden miatt féltékeny lesz, és nem tetszik neki semmi ilyesmi (ez meg az idegőrlő változat)


én biztos nem tolerálnám, persze az más, ha szól előtte, meg hogy én mit szólok hozzá, de főleg ha az ex jóban akar lenni és nincs is senkije, az gyanúra ad okot és az esetek nagy részében az a cél, hogy visszakapja (naiv az aki ezt nem tudja megérteni)

2017. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 2x bekavart az ex. Nincs többé tolerancia.
2017. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha vissza is jött, köszönteném otthon. :D

30/f

2017. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, milyen kávét ivott, és miújság az exével... :D
2017. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!