Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha megtudnád, hogy a legjobb...

Ha megtudnád, hogy a legjobb barátnőd lefeküdt a pasiddal, mit tennél?

Figyelt kérdés

Mondjuk,ha ez már régen történt,azóta annak a kapcsolatnak is vége,de minden csak most utólag derül ki?

Megjegyzem,hál\'Istennek ez nem velem esett meg,csak eszembe jutott a téma és kíváncsi vagyok különböző emberek véleményére:)

(és igen tudom,hogy valószínű még jópár hasonló kérdés van..)


2009. okt. 11. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem kecsesen belelépnék a szájába és mindkettőt kivágnám az ablakon.
2009. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit, min változtatna az ha bármit is tennék így utólag? Egyszerűen csak nem bíznék többé a barátnőmben.
2009. okt. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem igazán érdekelne... miért ne feküdhettek volna le? valamelyiküknek a jövőbe kellett volna látni, hogy majd én leszek a pasi párja?
2009. okt. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem a jövőről van szó,vagyis így visszaolvasva a kérdést talán tényleg kétértelmű..de arról van szó,hogy tartanád a kapcsolatot egy barátnővel aki ilyent tett veled?Mármint lefekszik a pasiddal,tudván hogy már 1 éve együtt vagytok.Sőt tudván minden kis apró részletet hisz elgjobb barátnőről van szó.

A kérdés ez lett volna.vagyis hogy hogyan viselkednél egy ilyen csajjal?Mit tennél?(a pasi fele már nem érdekes)

2009. okt. 12. 14:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Le fog. :)
2009. okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jahogy a dolog már a kapcsolat alatt történt? én meg azt hittem, még előtte....akkor egyértelműen megszakítanám a kapcsolatot a "barátnőmmel"...ez duplán hátbatámadás attól, akiben megbíztam...nem kellett volna lefeküdnie a pasimmal, hanem szólnia kellett volna, amint egyértelmű jeleket kap tőle!
2009. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Olyan jelenetet rendeznék hogy többet óvszerre se mernének nézni..A csaj elfutna sikítva egy f#sz látványától a fiú meg inkább meleg lenne..azt garantálom.Meg persze úgy kiosztanám őket +ba hogy egy hét mulva kb sírva jönnének könyörögni hozzám hogy bocsássak meg de én csak a képükbe röhögnék
2017. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Pardo..nem olvastam hogy utólag jönnék rá..Hát..úgy is rács.sznének ellégé
2017. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!