Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok a pasimra férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok a pasimra férfiként tekinteni mióta tudom hogy biszexuális szakítsak?

Figyelt kérdés
Nincs bajom azokkal akik a saját neműkhöz vonzódnak. De egyszerűen rosszul vagyok attól, ha belegondolok miket csinált más férfiakkal. Valamint a nemi betegségektől is félek. Mielőtt valaki beszólna nem tehetek arról, hogy ezt érzem.
2017. júl. 5. 17:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%

En nekem se ferne bele, szoval ott hagynam. Nem is tudnek masra sem gondolni szex kozben sem.

Egy biszex, jojjon ossze egy masik biszexszel.

2017. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%

Tehát az nem zavarna, ha előtted megdugott volna 40 drogos nemibeteg undorító plázacicát, de ha előtted szexelt egy férfival, és kulturáltan örömet okoztak egymásnak az igen?

Nem a nők hangoztatják azt, hogy a múlt nem számít?

2017. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem én ilyen esetben az miatt szakítanék inkább, hogy hazudott egy ekkora dologban. Amikor az ember még ismerkedõ fázisban van akkor merülnek fel ilyen témák mint pl szexuális érdeklõdés, szokások hisz elég meghatározó dolog. Ott kellett volna neked lehetõséget adnia mi a véleményed, mennyire fogadod el ezt nem pedig x idõ múltán hoppácska módon.Így nem lehet alapozni a másikra ha fontosabb dolgokat x idõközönként hidegzuhanyként enged rád s a kapcsolatotokra hisz nem így ismerted meg, lehetõséged se volt elfogadni vagy máshogy reagálni.
2017. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én azért megnézném őket együtt.
2017. júl. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!